İlgini çekebilir

Erkan Kolçak Köstendil kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 11.04.2021 15:40

Emre Bol Kimdir ?

Emre Bol Biyografisi

Emre Bol kimdir? A Spor kanalında sık sık ekranlara gelen Emre Bol hakkında sizler için araştırma yaptık. İzleyenler Emre Bol kaç yaşında? Boyu, kilosu kaç? Nereli? Eşi kimdir? Evli mi? Hangi takımı tutuyor gibi sorular aratmakta. İşte detaylar...

Emre Bol, A Spor kanalında uzun yıllar spor yorumcusu olarak yer almaktadır. Çoğunuzun bildiği ama bir çok kişinin de bilmediği üzere söylemekte fayda var ki Emre Bol fanatik Fenerbahçelidir. Ekranlarda spor yorumcusu ve Beşiktaş fanatiği olmasıyla bilinen Turgay Demir ile sık sık tartışmalarıyla bilinir. Fenerbahçe Spor Kulübü ile ilgili haberleri veren isimlerden önde gelenlerdendir.

Emre Bol Artık Var Odası'nda 

Emre Bol, Türkiye Gazetesinde muhabirlik ve yazarlık görevi yapmıştı. 2009 yılında ATV kanalı bünyesinde spor yorumculuğuna başlamıştı. Günümüzde ise Tv100 ekranlarında Ertem Şener moderatörlüğünde yayınlanan Var Odası spor programı kadrosunda dahil olmuştur. Var Odası son zamanlarda diğer yayınları geride bırakarak yüksek izlenme oranına sahip olmuştur. 

Başarılı spor yorumcusu Rize'de doğmuştur. Memleketi de Rize'dir. Köpekleri ve kedileri çok sevmektedir. Balık ise en sevdiği yemek türlerindendir. Evli ve bir çocuğu vardır.

Emre Bol Foto Galeri

Benzer Biyografiler

Setenay Cankat Kimdir?
Setenay Cankat
Sunucu
yetkin-etkin-kimdir
Yetkin Etkin
Spor Yorumcusu Yazar
Ceyda Dönmez
Sunucu
Serdar Kelleci
Spor Yorumcusu
Cüneyt Şen
Sunucu
ozgur-gozuacik-kimdir
Özgür Gözüaçık
Spor Yorumcusu Sporcu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir