İlgini çekebilir

Derya Uluğ kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 07.08.2017 11:32
Emrah Karaduman Kimdir?

Emrah Karaduman Kimdir ?

Emrah Karaduman Biyografisi

Günümüz popüler şarkılarının neredeyse çoğuna aranje yapan müzisyen Emrah Karaduman Kimdir?

Emrah Karaduman 4 Kasım 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen Samsun'lu olan Emrah Karaduman, maddi yetersizlikler sebebiyle konservatuar eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalmıştır. Uzun bir süre Samsun'da çeşitli mekanlarda sahne alan Emrah Karaduman, müzik kariyerini ilerletmek için İstanbul'a gelmiş ve ünlü pop yıldızı Hande Yener ile tanışması ile şimdiki başarılı müzik kariyerine önemli bir adım atmıştır. 

Emrah Karaduman Müzik Kariyeri 

Emrah Karaduman günümüzde gençler tarafından severek dinlenen çok sayıda pop şarkısına yapmış olduğu aranjelerle adından söz ettirmeyi başarmıştır. Emrah Karaduman'ın çalıştığı isimler arasında Hande Yener, Murat Dalkılıç, İrem Derici, Bengü, Murat Boz, Mustafa Ceceli ve son olarak da genç yaşına rağmen müzik listelerini sallamayı başaran Aleyna Tilki vardır. 

Pop yıldızlarının şarkılarına yapmış olduğu düzenlemelerin yanı sıra kendisi de bir müzik albümü çıkaran Emrah Karaduman, 2015 yılında Toz Duman adını taşıyan albümü ile müzikseverlerin beğenisini kazanmıştır. 

Ardından son zamanların en popüler isimlerinden biri olan Aleyna Tilki'nin çıkış şarkısı Cevapsız Çınlama'nın da arajörlüğünü yapan Emrah Karaduman kariyerindeki başarısını yükseltmeye devam etmiştir. 

Emrah Karaduman ile Aleyna Tilki

Emrah Karaduman ile Aleyna Tilki müzikteki birlikteliklerini özel yaşamlarına da taşımış ve ikili arasında aşk dedikoduları hızla yayılmaya başlamıştır. 

2017 yazında çıktıkları tatilden görüntülerin basına sızması ile birlikte Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman'ın sevgili oldukları iddiaları kesinlik kazanmaya başlamıştır. 

Emrah Karaduman Foto Galeri

Albümleri

Benzer Biyografiler

Can Gox Kimdir?
Can Gox
Müzisyen
Sinan Ceceli
Sinan Ceceli
Müzisyen
Uzay Heparı Vikipedi
Uzay Heparı
Müzisyen
Serkan Çağrı Kimdir?
Serkan Çağrı
Müzisyen
Alper Kömürcü Kimdir?
Alper Kömürcü
Müzisyen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.