Emir Bahadır Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 09.04.2018 03:25

Emir Bahadır Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Emir Bahadır
Meslek
:
İş Adamı
Doğum Tarihi
:
15 Ağustos 1991

Emir Bahadır Kimdir ?

Emir Bahadır, 15 Ağustos 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Varlıklı bir ailenin evladı olarak dünyaya gelen Bahadır, Lise eğitimini İsviçre'de aldı. Üniversite eğitimini için 2010 yılında Amerika'ya gitti ve New York Üniversitesi Business Management & Technology Management bölümünden mezun oldu. Üniversiteden mezun olduktan hemen sonra New York'ta gayrimenkul şirketi kurmuştur. Kurduğu şirket kısa sürede tanınmış ve ün kazanmıştır. İlk gayrimenkul işinde tam 35 milyon dolarlık projenin satışını gerçekleştirmiştir.

Amerika’da özellikle New York, Manhattan, New Jersey, Brooklyn gibi gelişmiş şehirlerde gayrimenkul hizmeti vermeye devam ediyor. İnstagram hesabını takip eden etmeyen bütün kullanıcılar ''Emir Bahadır kimdir? Ne iş yapıyor? Kaç yaşında? Nereli? Ailesi kim? Kimin oğlu?'' gibi sorular soruyor.

Emir Bahadır Kimin Oğlu? Ailesi ne iş yapıyor?

Ailesi hakkında kesin bir bilgi yoktur ancak şun bilgileri bulduk; Emir Bahadır'ın ailesi İstanbul'un en eski ve köklü ailelerinden, yaşamış oldukları ev ise Türkiye'de en bilindik evlerden birisi. Ailesi de kendisi gibi inşaat sektöründe ve ailesi hakkında bir çok kitap yazıldığı biliniyor.

İngilizce diline aşırı derecede hakim olan Emir Bahadır, 27 yaşındadır. İşte kısa bir videosu;


  Emir Bahadır İnstagram adresi: @emirbahadir

 

ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)