Elmira Akgün Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 25.02.2019 00:58

Elmira Akgün Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Elmira Akgün
Meslek
:
Oyuncu
Yaşı
:
15 Yaşında (2003)
Doğum Yeri
:
İstanbul
Boyu
:
1.57 m
Kilo
:
47 kg
Burcu
:
Aslan

Elmira Akgün Kimdir ?

Elmira Akgün kimdir? Kanal D'de ekranlara gelen Yüzleşme dizisinde Masal karakterini canlandıran başarılı oyuncu Hande Doğandemir'in gençliğini Elmira Akgün canlandırmıştır. Dizide göstermiş olduğu performans ile dikkatleri çeken Elmira Akgün merak edilen isimlerden birisi olmuştur. Yüzleşme dizisinde Masal'ın gençliğindeki kızı oynamıştır.

Yüzleşme dizisinde Gonca karakterini oynayan Elmira Akgün, duş alırken tecavüze uğramış ve hayalleri yıkılmıştır. Bu sebeple yaşadıklarını unutmak ve bunu yapanlarla yüzleşmek için ismini Masal olarak değiştirmiştir. Uğur Yücel'in canlandırdığı Fikret karakterinin biricik kızıdır.

Elmira Akgün'ün Oynadığı Diziler

Elmira Akgün'ün ilk dizisi Yüzleşme dizisi olmuştur. Daha önce bir dizide yada filmde oynamamıştır. Menajeri ise Esra Uslu'dur. Mustafa Kemal Atatürk'ü çok sevmektedir.

Hakkında en çok merak edilen ise Elmira Akgün kaç yaşında? Boyu ve kilosu kaç? Burcu ne? Aslen nereli? Sevgilisi kimdir? İnstagram hesabı ne? sorularının yanıtı burada

Elmira Akgün, 15 yaşındadır. İstanbul'da doğan Akgün, 1.57 cm boyunda ve 47 kilo ağırlığındadır. Aslan burcudur. İnstagram hesabı; @elmira_akgun

Yüzleşme Dizisi Tüm Oyuncuları

Oynadığı Diziler

  • Yüzleşme
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)