İlgini çekebilir

Deniz Hamzaoğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.06.2017 11:40
Eliz Neşe Çağın Kimdir?

Eliz Neşe Çağın Kimdir ?

Eliz Neşe Çağın Biyografisi

Küçük oyuncu Eliz Neşe Çağın 2010 İstanbul doğumludur. Dizilerden önce Selpak, Turkcell 4G, Paşabahçe, De Facto gibi firmaların reklam filmlerinde oynayan Eliz Neşe Çağın, renkli gözleri ve kızıl saçları ile ekranın sevilen minik oyuncularından biri olmuştur. 

Yeter Dizisinde Rol Aldı

Ekranlarda ilk olarak reklam filmleri ile tanınan, özellikle de Turkcell reklamında sempatik tavırları ile dikkat çeken Eliz Neşe Çağın, rol aldığı reklamlardan sonra yapımcıların dikkatini çekmiş, dizi projelerinden teklif almaya başlamıştır.

Küçük yaşına rağmen ekran önünde sergilediği oyunculuk ile takdir kazanan Eliz Neşe Çağın, ATV ekranında yayınlanmış olan ve Pelin Karahan'ın baş rolde olduğu Yeter dizisinde oynamış, bu dizide Duru karakterini canlandırmıştır. 

Kanatsız Kuşlar Dizisi Aysun Rolü

2017 yılının yaz aylarında ise yeni bir dizi projesi ile ekrana gelen Eliz Neşe Çağın, yine ATV'de yayınlanan Kanatsız Kuşlar dizisi ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Eliz Neşe Çağın Kanatsız Kuşlar dizisinde Deniz Bolışık'ın canlandırdığı Nefise karakterinin küçük kızı Aysun rolü ile dikkat çekmiştir. 

Eliz Neşe Çağın Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Ümit Kantarcılar Kimdir?
Ümit Kantarcılar
Oyuncu
Hazım Körmükçü Kimdir?
Hazım Körmükçü
Oyuncu
Hakan Ummak
Hakan Ummak
Oyuncu
Mustafa Mert Koç Kimdir?
Mustafa Mert Koç
Oyuncu
Servet Pandur
Servet Pandur
Oyuncu
Tuğçe Kurşunoğlu Kimdir?
Tuğçe Kurşunoğlu
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir