İlgini çekebilir

Bilgehan Birincioğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.01.2017 19:40
Elif Sönmez

Elif Sönmez Kimdir ?

Elif Sönmez Biyografisi

Oyuncu Elif Sönmez 1978 İstanbul doğumludur. Eğitimini Milano Güzel Sanatlar Akademisi'nde tamamlamış olan Elif Sönmez, Heykel bölümü mezunudur.

Yağmur Zamanı Dizisi ile Oyunculuğa Başladı

Elif Sönmez oyunculuğa ilk olarak 2004 yapımı olan ve baş rollerinde Deniz Uğur, Azra Akın, Tamer Karadağlı gibi isimlerin bulunduğu Yağmur Zamanı dizisi ile başlamıştır. Yağmur Zamanı adlı dizide uzun süre rol alan Elif Sönmez daha sonra ise ekranlarda birçok dizi projesinde yer almıştır.

Asi Dizisinde Melek Karakterini Canlandırdı

Oyuncu Elif Sönmez Kanal D ekranlarında bir dönem yayınlanmış olan ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan, Asi dizisinde de rol almıştır. Bu dizide Melek karakterini canlandıran oyuncu Elif Sönmez, dizide bir sezon boyunca rol almış ve Tuba Büyüküstün, Tuncel Kurtiz, Murat Yıldırım, Selma Ergeç gibi oyuncularla birlikte çalışmıştır.

Karadayı Dizisi ile Dikkat Çekti

Elif Sönmez Bergüzar Korel, Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Rıza Kocaoğlu gibi isimlerle birlikte ekranlarında sevilen yapımlarından olan Karadayı dizisinde rol almış ve bu dizi ile dikkat çekmiştir. Dizide Kenan İmirzalıoğlu'nun kız kardeşi olan İlknur karakterini canlandırmıştır. 

Dayan Yüreğim Dizisi Kadrosunda

Elif Sönmez ekranlara yeni bir dizi projesi olan Dayan Yüreğim adlı dizi ile geri dönmüştür. Dayan Yüreğim dizisinde Meral karakterine hayat verecek olan oyuncu Elif Sönmez, bu dizide Cansel Elçin ve Ece Uslu gibi isimlerle birlikte çalışacaktır. 

 

Elif Sönmez Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Berk Atan (Kimdir?
Berk Atan
Oyuncu
Didem İnselel Kimdir?
Didem İnselel
Oyuncu
Ece Uslu Kimdir?
Ece Uslu
Oyuncu
Bengi Öztürk
Bengi Öztürk
Oyuncu
Aydan Koptur Kimdir?
Aydan Koptur
Oyuncu
Ülkü Hilal Çiftçi Kimdir?
Ülkü Hilal Çiftçi
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir