İlgini çekebilir

Çağla Naz Kargı kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 06.03.2019 14:33

Elçin Afacan Foto Galeri

Elçin Afacan (Bir Aile Hikayesi Beste) Oynadığı Diziler

Elçin Afacan (Bir Aile Hikayesi Beste) Oynadığı Diziler

Elçin Afacan tiyatro ve dizi oyuncusudur. 22 Ocak 1991 tarihinde İstanbul'da doğdu. Lise eğitimini Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesinde tamamladı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

Elçin Afacan'ın Oynadığı Diziler

Küçük yaşlarında oyunculuğa merakı başlayan Elçin Afacan, oyunculuk kariyerinde ilk olarak başrollerini Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli'nin paylaştığı ''İçerde'' dizisinde yer aldı.  Sonrasında Deli Gönül dizisinde de kısa süreli olarak oyunculuk yaptı. 2016 yılında Fox TV kanalında yayınlanan ''Görevimiz Komedi'' adlı yarışmaya katıldı.2020 yılında Fox TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı adlı dizide Melek Yücel(Melo) karakterini canlandırmaktadır.

Hayat Gibi dediler, Aile oldu; Aile dediler ''Bir Aile Hikayesi'' olarak netleşti

Elçin Afacan, 9 Mart 2019 tarihinde Fox TV kanalında yayınlanacak yeni bir dizide izleyicilerin karşısına çıkacak. 2019 yılında çıkması beklenen dizinin ilk zamanlarda adı ''Hayat Gibi'' şeklinde tanıtılmıştı. Sonrasında isim değişikliğine gidildi ve dizisinin adı ''Aile'' olarak değiştirildi. Sonrasında çekimleri aksayan dizi 2019 yılı Mart ayına kaldı ve bir isim değişikliğine daha gidildi. Dizinin yeni adı ''Bir Aile Hikayesi'' olarak netlik kazandı.

Başarılı oyuncu Elçin Afacan ise, Olgun Toker, Birkan Sokullu, Songül Öden, Alper Saldıran, Celil Nalçakan Serhat Ercan, İrem Sak, Seren Şirince, Ali Seçkiner Alıcı gibi öne çıkan oyuncularla birlikte oyuncu kadrosunda yer alıyor. Bir Aile Hikayesi dizisinde ''Beste Güneş'' karakterini canlandıracak.

Beste karakterinin dizideki rolü ne?

Küçük yaşlardan beri hep kendisinde sorun yaptığı şey fazla kiloları. Beste güzelliğinin ve kendisinin kıymetini bilmiyor. Bunu bakalım ne zaman fark edecek? Kendisini bakalım sevince neler değişecek.

Elçin Afacan'ın Boyu ve Kilosu Kaç?

Başarılı oyuncu 1.68 cm boyunda ve 78 kilo ağırlığındadır.

Elçin Afacan Kaç Yaşında?

1991 doğumlu güzel oyuncu 28 yaşında.

 

 

Elçin Afacan Kişisel Bilgiler

Oynadığı Diziler

  • Deli Gönül
  • İçerde
  • Bir Aile Hikayesi
  • Sen Çal Kapımı

Benzer Biyografi Yazıları

Birkan Sokullu Kimdir?
Birkan Sokullu
Oyuncu
Beran Soysal
Beran Soysal
Oyuncu
Orçun Koray Kaygusuz
Orçun Koray Kaygusuz
Oyuncu
Alper Saldıran Kimdir?
Alper Saldıran
Oyuncu
Yıldıray Şahinler (İçerde Dizisi Alyanak)
Yıldıray Şahinler
Oyuncu
Gözde Kansu
Oyuncu

Bir Aile Hikayesi, İçerde, Melo, SEN ÇAL KAPIMI, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.