Ekin Kollama Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 28.04.2019 18:16

Ekin Kollama Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Ekin Kollama
Kanal
:
TAA
Doğum Tarihi
:
25.05.1992 (27 Yaşında)
Meslek
:
Fenomen
Eğitim
:
Anadolu Üniversitesi
Boyu
:
1.82 m
Kilo
:
82 Kg
Doğum Yeri
:
İzmir
Eşi
:
Sinem Özgün

Ekin Kollama Kimdir ?

Ekin Kollama kimdir? YouTube üzerinden açmış olduğu TAA adlı kanalında paylaştığı videolarla tanınan Ekin Kollama kimdir? Teknolojiye Atarlanan Adam başlığının baş harflerini kanalının adı olarak belirten Ekin Kollama kaç yaşında? Nereli? Boyu ve kilosu kaç? TAA kanalında videolarda yüzünü göstermemesinden dolayı bir çok kişi kim olduğunu merak ediyor. TAA kanalının sahibi kim? TAA gerçek adı ne? gibi sorular soruluyor. İşte detaylar!

Ekin Kollama, 25 Mayıs 1992 tarihinde İzmir'de doğdu. 27 yaşında ve Anadolu Üniversitesi mezunu olan Kollama, küçük yaşlardan beri teknolojiye hep bir ilgi duymuştur. Ekin Kollama, Türkiye'nin önde gelen teknoloji haberleri sunan Web Tekno adlı şirkette bir dönem çalışmıştır. Öncesinde özel bir bankada reklam hizmetleri alanında 6 ay kadar çalışmıştır. Ege bölgesinde su ürünleri, arıtma teknolojileri üzerine kurulu bir firmada da kısa süreli olarak satış danışmanlığı görevinde bulunmuştur.

Ekin Kollama, 11 Nisan 2016 tarihinde YouTube üzerinden TAA adlı kanalını açmıştır. Kanalında ilginç aletleri, ürünleri sağlamlık testleri yaparak incelemekte ve yeni teknolojik ürünlerinde incelemesini yaparak bilgiler vermektedir. Videolarında izleyenlerin en hoşuna giden tarafı ise ses tonu ve farklı konuşma tarzıdır.

2014 senesinde bir başka firmada içerik oluşturucu, içerik sorumlusu ve danışmanı görevlerinde bulunmuştur. TAA kanalının sahibi Ekin Kollama, bu kanalın öncesinde Teknolojiden Anlamayan Adam kanalında Timur Akkut ve Barış Akpolat ile videolar çekmekteydi.

Eşi kimdir? Evli mi? Sevgilisi var mı?

Sinem Özgün hanımefendi ile 2017 yılında evlenmiştir. Eşi Sinem Özgün hanımdır ve mutlu bir evliliği vardır.

Boyu, Kilosu kaç? Nereli?

Ekin Kollama 1.82 m boyunda ve 82 kilo ağırlığındadır. Aslen İzmirlidir.

Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)