İlgini çekebilir

Mehmet Durakoğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 30.03.2021 13:32

Efekan Can Kimdir ?

Efekan Can Biyografisi

Efekan Can Kimdir?

Öğretmen Dizisi Tuğrul Kimdir?

Fox Tv’nin popüler dizisi olan Öğretmen dizisinde rol alan ve Tuğrul karakterini canlandıran Efekan Can, 1994 doğumlu genç bir oyuncudur. Kesin olmamakla birlikte Bilecek doğumlu olduğu kaynaklarda yazmaktadır. Oyunculuk dışında solistlik ve spor eğitmenliği de yapan Efekan Can günümüzde profesyonel olarak spor yapmaktadır. Beyaz tenli olan ve ela gözlere sahip olan genç oyuncu fit fiziği ile dikkat çekmektedir.

 

Eğitimi

Bilecik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler İşletme Bölümü mezunudur. Günümüzde İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Tedarik Zinciri ve Yönetimi alanında yüksek lisansına devam etmektedir. Kendini geliştirmek ve tecrübesini arttırmak için Atölye Craft’ta oyunculuk eğitimi almaktadır. Günümüzde eğitim hayatı devam etmektedir.

 

Mesleği

Oyunculuk yaparak hayatına devam eden ünlü oyuncu aynı zamanda profesyonel olarak spor eğitmenliği de yapmaktadır. Yüzme, Fitness, Boks, Gitar, Bateri, Piyano, Bağlama, Solist, Söz Yazarı, Profesyonel Güreş, Voleybol, Basketbol gibi alanlarda yeteneğinin olduğu bilinmektedir.

 

Boy ve Kilo

1.79 cm boyunda ve 70 kg ağırlığında olan Efekan Can spor eğitmenliği yaptığı için fit bit fiziğe sahiptir. Fiziği ile genç kızların sevgilisi olan ünlü oyuncu aynı zamanda beyaz tenlidir.

 

Diziler ve Filmler

Ufak tefek Cinayetler dizisinde Serhan karakterini canlandıran genç oyuncu popüler dizi olan öğretmen dizisinde de Tuğrul karakterine hayat vermektedir. Bu diziler dışında Piyasadan Büyük Alacağımız Var adlı sinema filminde rol alan genç oyuncu ayrıca Dabbe 3: Siccin filminde de küçük bir rolde oynamıştır.

 

2017 – Ufak Tefek Cinayetler dizisi (Star TV)

2018 – Tam Kafadan (Youtube Dizisi)

2019 – Azize  (Kanal D)

2020 – Öğretmen (Fox Tv)

2020 – Tam Kafadan Karavana (Sinema)

 

Efekan Can Foto Galeri

Dizi ve Filmleri

Benzer Biyografiler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir