Efe Uygaç Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 04.08.2019 15:50

Efe Uygaç Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Efe Uygaç
Doğum Yeri
:
Üsküdar/İstanbul
Yaşı
:
1996 (23 Yaşında)
Nereli
:
Ordu
Eğitim
:
İTÜ

Efe Uygaç Kimdir ?

Efe Uygaç kimdir? Kaç yaşında? Boyu, kilosu kaç? Sevgilisi kimdir? İşte sosyal medya fenomenlerinden Efe Uygaç'ın biyografisi ve hakkında bilinmesi gerekenler!

Efe Uygaç 30 Kasım 1996 tarihinde İstanbul/Üsküdar'da doğdu. Aslen köken olarak Orduludur. Her yaz Ordu'ya gitmektedir. Efe Uygaç, ileri derecede bilgisayar oyunları oynamayı seven bir kişidir. Gece 12 de bilgisayara oturup sabah 8-9 gibi bilgisayarın başından kalkan birisidir. İlk başlarda League Of Legends yani LOL oyununu oynamaya başlamıştır. Daha sonra son dönemlerin en çok oynanan oyunlarından birisi olan PlayerUnknown's Battlegrounds yani PUBG oyununu oynamaya başlamıştır. 

Çılgın bir Türkçe rap hayranıdır. 13 - 14 yaşlarındayken Türkçe rap dinlemeye başlamış ve hala bu ilgisinin göstermektedir. İlk başlarda Sagopa Kajmer ve Ceza dinlemeye başlamıştır. Biraz daha Sagopa Kajmere yakınlığı olduğunu dile getiren Efe Uygaç, Gazapizm adlı rapçiyi dinlemektedir. 

İlkokul eğitimi aldığı sırada 7.sınıfta TÜBİTAK olimpiyat öğrencisiydi. Daha çok matematik olimpiyatlarına yönelmiştir. 8.sınıfta Matematik olimpiyat takımından atılmıştır. Günde 700-800 soru çözmesi gerekirken 500 civarı soru çözdüğü için hocası takımdan çıkarmıştır.

YGS sınavında 15.000'inci olmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesini kazanmıştır. Gizli bir Demet Akalın hayranıdır. Nazar parçasını çokça dinlemiştir. 18 yaşına kadar Üsküdar'da oturmuştur. Çengelköy'de yaşamamıştır. Berkcan Güven orada yaşamıştır. 

Akşamları bir emekli edasıyla televizyonun başına otururum, Çukur dizisini ve O Ses Türkiye'yi izlemektedir. 

Berkcan Güven ile Efe Uygaç nasıl tanıştı?

Berkcan Güven ile lisede arkadaş olan Efe Uygaç, o dönemlerde Berkcan ile vine videoları çekmekteydi.

ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Efe Uygaç için 2 Yorum var

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)