İlgini çekebilir

Buğra Özmüldür kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 13.09.2016 17:53
Ecem Uzgör Vikipedi

Ecem Üzgör Kimdir ?

Ecem Üzgör Biyografisi

Ecem Uzgör 1991 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. Son 8 yıldır Londra'da hayatına devam etmektedir. İngilitere'de Roehampton Üniversitesi'ni burslu kazanmış ve Roehampton Üniversitesi'nin İngilizce Öğretmenliği bölümünü bitirmiştir. 

Üniversite yıllarından modellik yapan Ecem Uzgör profesyonel olarak işini devam ettirerek İngiltere'den oturma hakkı talep etmiş ve almıştır. Dünyaca ünlü markalardan bir olan Elite Model, Ecem Uzgör'ü keşfederek Essex Fashion Week,London Fashion Week, Harrods Catwalk Show ve Pakistan Fashion Week gibi bir çok defilede boy göstermesini sağlamıştır.

11 yaşında keman çalmaya başlayan Ecem Uzgör Yalova Orkestrasında 3 yıl kadar yer almıştır.Müziğe olan ilgisini İngiltere devam ettiren Ecem Uzgör 1 yıl kadar Cinderella müzikalinde görev almıştır. Ayrıca İngilizce ve İspanyolca bilmektedir.

Almanya'da Bremen'de yapılan dünyaca ünlü modellik yarışması Top Model of the World'de Türkiyeyi temsil etmiş ve Sosyal medya üzerinden güzelliği sorgulanan başarılı model için bir çok olumsuz ileti paylaşılmıştır.

Ecem Üzgör Foto Galeri

Katıldığı Yarışmalar

  • Top Model of the World - 2016
  • Miss Asia Pacific World - 2012 (İlk 15)
  • Paris Face of Europe - 2012
  • Miller Music Factory Müzik Yarışması - 2008 (3. oldu)

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.