Ecem Simge Yurdatapan Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 30.10.2017 21:32

Ecem Simge Yurdatapan Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Ecem Simge Yurdatapan
Yaşı
:
1995 (21 Yaşında)
Boy
:
1.75
Kilo
:
61
Saç Rengi
:
Kahverengi
Göz Rengi
:
Kahverengi
Eğitim
:
Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Meslek
:
Dizi ve Sinema Oyuncusu

Ecem Simge Yurdatapan Kimdir ?

Yeni dönem genç oyuncularından birisi olarak dikkat çeken Ecem Simge Yurdatapan, 1995 doğumludur ve sempatik kişiliği ile ve üst düzey oyunculuk yetenekleri ile kısa bir zaman dilimi içerisinde dikkatleri çekmiştir. Oyunculuk sektöründe genç isimlere son dönemlerde fazlası ile yer verilmesini değerlendirdi. Küçük yaşlardan beri hayali olan oyunculuğun peşinden gitmeye başladı.

Başarılı bir eğitim hayatının ardından kısa bir zaman dilimi içerisinde profesyonel eğitim alan Ecem Simge Yurdatapan, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü kazanmış ve kısa zaman içerisinde mezun olmuştur. Profesyonel eğitim alan oyuncularımızdan birisi olan Yurdatapan, mezun olur olmaz kendisini tiyatro sahnelerine atma yoluna gitti.

Tiyatro oyunculuğu yapmaya başlayan ve birkaç oyunda ufak roller alan Yurdatapan’ı televizyon ekranlarında ilk olarak Turkcell reklamları bünyesinde izleme şansına sahip olduk. Reklamlarda ki performansı ve sempatik kişiliği ile dikkat çeken Ecem Simge Yurdatapan, sonrasında cast çekimlerine çağırılmaya başlanarak profesyonel oyunculuk anlamında da ilk ciddi adımlarını atmaya başladı diyebiliriz.

Ecem Simge Yurdatapan, ilk profesyonel oyunculuk deneyimini ise Babam ve Ailesi dizisi kadrosunda kendisine yer bularak ilk defa dizi setlerinde boy göstermeye başladı. Dizide aynı zamanda Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sercan Badur ve Erdem Akakçe gibi oyuncular ile dizide yer alan Yurdatapan, en sevilen karakterlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor.

Hayat Sırları Dizisi

Yapımını Most Production tarafından üstlenilen ve yönetmenliğini Murat Can Oğuz yaptığı  Hayat Sırları dizisinde yer almıştır. Star TV'de 2017 yılında yayınlanan dizide genç oyuncu Ecem Simge Yurdatapan, Tuba Türkkan karakteri oynamaktadır.

Hayat Sırları dizisinde Genç oyuncuya Ahmet Mümtaz Taylan, Selma İmren, Gökçe Yanardağ, Ekin Koç, Devrim Yakut,Utku Ateş ve Olgun Toker gibi başarılı oyuncular eşlik etmektedir.

Hayat Sırları Dizi Oyuncuları:  Ahmet Mümtaz Taylan kimdirUtku Ateş kimdirEkin Koç kimdirHazar Ergüçlü kimdirDevrim Yakut kimdirOlgun Toker kimdirNilgün Türksever kimdirGökçe Yanardağ kimdir

Yer Aldığı Projeler

  • Hayat Sırları - 2017 - Tuba Türkkan
  • Babam ve Ailesi - 2016 - Yelda
  • Turkcell Reklamları
Benzer Biyografi Yazıları
, ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)