Ecem Sena Bayır Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 13.05.2019 16:11

Ecem Sena Bayır Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Ecem Sena Bayır
Meslek
:
Oyuncu
Doğum Tarihi
:
11.04.1996 (23 Yaşında)
Doğum Yeri
:
Beyoğlu/İstanbul
Eğitim
:
İstanbul Üniversitesi Dil Bilimi
Sevgilisi
:
Can Eren
Boyu
:
1.73 m
Kilo
:
53 Kg
Burcu
:
Koç Burcu

Ecem Sena Bayır Kimdir ?

Ecem Sena Bayır kimdir? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncu kadrosunda bulunan güzel oyuncu Ecem Sena bayır kaç yaşında? Nereli? Sevgilisi kimdir? Boyu, kilosu kaç? İşte Ecem Sena Bayır'ın biyografisi ve hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı!

Ecem Sena Bayır, 11 Nisan 1996 tarihinde İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini doğduğu yer olan Beyoğlu ilçesinde okudu. İstanbul Üniversitesi Dil Bilimi bölümünden mezundur. Küçük yaşlarda oyunculuğa ilgi duyan Ecem Sena Bayır, televizyonda dizilerde gördüğü oyuncuları taklit etmekle kendisini geliştirdi. Üniversitede oyunculuk ve konservatuvar bölümü okumayı çok istese de lise eğitimini İngilizce olarak aldığı için üniversite tercihi dil bilimi üzerine olmuştur.

Ecem Sena Bayır'ın Boyu Kaç?

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncu kadrosunda yer alan Ecem Sena Bayır daha BKM Mutfak'a dahil olmadan önce sahne tecrübesine sahip değildi. Genç yetenek güzelliği ve oyunculuğundaki başarısıyla göz dolduruyor. Merak ettiğiniz Ecem Sena Bayır'n boyu kaç? Kilosu kaç? Sevgilisi kim? Sevgilisi var mı? Babası, annesi kim? Nereli? gibi soruların yanıtını sizler için araştırdık.

Ecem Sena Bayır'ın Sevgilisi Kimdir?

Yukarıda gördüğünüz resimde sevgilisi ile yemek yerken çekilmiş bir fotoğraftır. Sevgilisi Can Eren'dir. Sena Bayır 1.73 m boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır. 11 Nisan 1996 tarihinde doğan Ecem Sena Bayır 23 yaşındadır.


İnstagram hesabı; @ecemsbayir

Yer Aldığı Projeler

  • Çok Güzel Hareketler Bunlar 2
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)