İlgini çekebilir

Anıl İlter kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 28.04.2020 17:41
Ecem Sena Bayır Kimdir?

Ecem Sena Bayır Kimdir ?

Ecem Sena Bayır Biyografisi

Ecem Sena Bayır kimdir? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncu kadrosunda bulunan güzel oyuncu Ecem Sena bayır kaç yaşında? Nereli? Sevgilisi kimdir? Boyu, kilosu kaç? İşte Ecem Sena Bayır'ın biyografisi ve hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı!

Ecem Sena Bayır, 11 Nisan 1996 tarihinde İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini doğduğu yer olan Beyoğlu ilçesinde okudu. İstanbul Üniversitesi Dil Bilimi bölümünden mezundur. Küçük yaşlarda oyunculuğa ilgi duyan Ecem Sena Bayır, televizyonda dizilerde gördüğü oyuncuları taklit etmekle kendisini geliştirdi. Üniversitede oyunculuk ve konservatuvar bölümü okumayı çok istese de lise eğitimini İngilizce olarak aldığı için üniversite tercihi dil bilimi üzerine olmuştur.

Ecem Sena Bayır Kimdir?

İstanbul Beyoğlu doğumlu olan güzel yıldız Ecem Sena Bayır 11 Nisan 1996 yılında dünyaya gelmiştir. İlk ve orta eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı oyunculuk bölümünü kazanan güzel yıldız üniversite eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Tiyatro eğitimi de alan güzel oyuncu almış olduğu eğitimler sonucunda özel tiyatrolarda rol almış, bir çok dizi de kendisine yer bulmuştur. 24 yaşında olmasına karşın profesyonel bir oyuncu olarak dizilerde oynayan güzel oyuncu BKM mutfak ekibine dahil olan oyucular kervanında yer almaktadır. Yabancı dili çok iyi olan güzel oyuncu aynı zamanda instagram fenomenleri arasında yer almaktadır.

Boy ve Kilo

173 cm uzunluğunda ve 53 kg ağırlığında olan güzel oyuncu fit bir vücuda ve güzel bir fiziğe sahiptir. Üniversite hayatı boyunca aktif olarak sporla ilgilenmiştir.

Burcu

Koç burcu olan güzel oyuncu burcunun özelliklerini pek yansıtmamaktadır. Daha uysal olan ve içine kapanık olduğu için yay burcunun özelliklerine yakın olan güzel oyuncu deneyimli oyuncular arasında yer almaktadır.

İlişkisi

Bekar olan ve 1 yıla yakından bir ilişki yaşayan Ecem Sena Bayır, evlilik için erken olduğunu düşünen oyunculardan birisidir. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 de yer alan ve sahne deneyimini burada kazana oyuncu günümüzde aktif olarak halen ÇGHB 2 de yer almaktadır. Başarılı oyuncu ayrıca birkaç dizi de de rol almıştır. Ecem Sena Bayır'ın Boyu Kaç? Çok Güzel Hareketler 2 oyuncu kadrosunda yer alan Ecem Sena Bayır daha BKM Mutfak'a dahil olmadan önce sahne tecrübesine sahip değildi. Genç yetenek güzelliği ve oyunculuğundaki başarısıyla göz dolduruyor. Merak ettiğiniz Ecem Sena Bayır'n boyu kaç? Kilosu kaç? Sevgilisi kim? Sevgilisi var mı? Babası, annesi kim? Nereli? gibi soruların yanıtını sizler için araştırdık. Ecem Sena Bayır'ın Sevgilisi Kimdir? Yukarıda gördüğünüz resimde sevgilisi ile yemek yerken çekilmiş bir fotoğraftır. Sevgilisinin adını araştırmaya devam ediyoruz. Sena Bayır 1.73 m boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır. İnstagram hesabı; @ecemsbayir

Ecem Sena Bayır Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

  • Çok Güzel Hareketler Bunlar 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir