İlgini çekebilir

Gökhan Gözükan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 01.10.2017 03:17
Ece Hakim Kimdir?
indirim7.com

Ece Hakim Kimdir ?

Ece Hakim Biyografisi

Ece Hakim, 10 Haziran 1998 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren son derece konuşkan bir yapıya sahip olan ve çevresindeki insanları çok ciddi anlamda kendisine hayran bırakan Hakim, başarılı bir eğitim hayatı ile birlikte çok küçük yaşlarından itibaren de oyunculuk anlamında ailesinin desteğini almıştır.

Maddi durumu iyi bir ailede yetişen Ece Hakim, Harvard Üniversitesi Psikoloji Eğitimi almak ile birlikte aynı zamanda profesyonel oyunculuk eğitimleri de almaktadır. Ece Hakim, çok küçük yaşlarından itibaren televizyon dizilerinde oynamaya başlayarak bu anlamda çocuk yıldızlarımızdan birisi olarak da ön plana çıkmayı başarmıştır.

2004 YILINDA ANLAT İSTANBUL FİLMİ  İLE BAŞLADI

Genç isim, henüz 6 yaşında iken o dönemlerin en çok izlenen dizi projelerinden birisi olarak dikkatleri çeken Anlat İstanbul dizisi kadrosunda kendisine yer bulmayı başardı. Dizinin kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Mehmet Günsür, Altan Erkekli, Özgü Namal ggibi usta isimler oynadı. Mükemmel kadroya sahip olan bu projede ilk olarak profesyonel deneyim edindi.

YAĞMUR ZAMANI DİZİSİ İLE TANINDI

Yine aynı yıl olarak dikkatleri çeken Yağmur Zamanı dizisi kadrosunda da kendisine çocuk oyuncu olarak yer bulma fırsatını yakaladı. Dizinin kadrosunda Azra Akın, Deniz Uğur ve Tamer Karadağlı gibi isimler yer aldı. Uzun süre en çok izlenen dizilerden birisi olarak dikkatleri çekti.

2006 YILINDA İYİ Kİ VARSIN DİZİSİNDE ROL ALDI

Seneler 2006 yılını gösterdiğinde çocuk oyuncular içerisinde çok ciddi anlamda kendisini gösteren Ece Hakim, İyi Ki Varsın dizisinin ustalar ile dolu oyuncu kadrosunda yer alma fırsatını yakaladı. Dizide Kadir İnanır, Özge Özder, Melis Birkan gibi isimler yer aldı ancak dizi çok tutmadığı için kısa zaman içerisinde final yaptı.

2011 YILINDA UMUTSUZ EV KADINLARI

Seneler 2011’i gösterdiğinde televizyon ekranlarının sevilen kadın dizilerinden birisi olarak dikkat çeken Umutsuz Ev Kadınları dizisi kadrosunda yer aldı ve oyunculuğu ile yine fark yaratmayı başardı diyebiliyoruz. Dizide kendisi ile birlikte Songül Öden, Ceyda Düvenci, Evrim Solmaz, Bennu Yıldırımlar gibi isimlerde yer aldı ve fark yarattı.

2015 YILINDA EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ PROJESİYLE ZİRVE YAPTI

2015 yılında televizyon ekranlarında televizyon ekranlarında yayınlanmaya başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi kadrosunda da kendisine yer bulmayı başardı ve bu dizinin kadrosunda Zeyno karakterine hayat vermektedir. Dizinin kadrosunda Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Sevcan Yaşar gibi isimler yer aldı. Dizi uzun süre reyting rekorları kırdı.

Ece Hakim Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

  • 2015 - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • 2011 _ Umutsuz Ev Kadınları
  • 2006 – Candan Öte
  • 2006 – Iyi ki Varsın
  • 2004 – Yağmur Zamanı
  • 2004 – Anlat İstanbul

Benzer Biyografiler

Yalçın Hafızoğlu
Yalçın Hafızoğlu
Oyuncu
Erkan Bektaş Kimdir?
Erkan Bektaş
Oyuncu
Saydam Yeniay
Oyuncu
Tarık Ünlüoğlu Kimdir?
Tarık Ünlüoğlu
Oyuncu
Deniz Çakır Kimdir?
Deniz Çakır
Oyuncu
Demet Sevim Kimdir?
Demet Sevim
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir