İlgini çekebilir

Furkan Palalı kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 27.02.2017 13:37

Duygu Sarışın Foto Galeri

Duygu Sarışın ( İçerde Sema ) Biyografi
Duygu Sarışın ( İçerde Sema ) Biyografi

Duygu Sarışın 1987 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Eğitimini 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nde tamamlayan Duygu Sarışın, İzmir Ekonomi Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde de dersler almıştır. 

Kariyeri

Duygu Sarışın Oyunculuk bölümünden mezun olduktan sonra ilk olarak İzmir Devlet Tiyatrosu'nda oyunculuk yapmaya başlamıştır. 

Daha sonra İstanbul'a gelerek ilk ekran deneyimi olan Cennetin Sırları dizisinde rol almaya başlayan Duygu Sarışın, bu projenin ardından Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu gibi isimlerin baş rolde olduğu Kaçak Gelinler dizisinde de rol almıştır. 

Kaçak Gelinler dizisinin yanı sıra İnadına Yaşamak, Güneşi Beklerken, Rengarenk gibi projelerde de rol almış olan Duygu Sarışın, sonrasında ise ekranların sevilen dizisi İçerde dizisinin kadrosuna dahil olmuştur. Çağatay Ulusoy, Çetin Tekindor, Aras Bulut İynemli gibi isimlerin rol aldığı dizide, Duygu Sarışın da Sema Komiser karakterini canlandırmıştır.

İçerde Dizisi Oyuncular

Duygu Sarışın ve Çağatay Ulusoy Sevgili mi?

İçerde dizisinde birlikte rol alan Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın'ın adlarını son zamanlarda gündemde sık sık duymaktayız. En son oyuncu Serenay Sarıkaya ile birliktelik yaşayan Çağatay Ulusoy, baş rolünde yer aldığı, Show TV ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan İçerde dizisi kadrosuna sonradan dahil olarak Sema Komiser karakterini canlandıran Duygu Sarışın ile sevgili olmuştur.

Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın'ın isimleri magazin gündeminde bolca konuşulmuştur. Ancak Duygu Sarışın ile Çağatay Ulusoy ilişkisi ayrılık ile sonuçlanmıştır.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Burcu Rolü

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi

Güzel oyuncu Duygu Sarışın, Star TV'de ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetler dizisinde pilates hocası Burcu rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Duygu Sarışın Kişisel Bilgiler

Duygu Sarışın Projeleri

  • Ufak Tefek Cinayetler
  • İçerde
  • İnadına Yaşamak
  • Rengarenk
  • Güneşi Beklerken
  • Kaçak Gelinler
  • Cennetin Sırları

Benzer Biyografi Yazıları

Orçun Koray Kaygusuz
Orçun Koray Kaygusuz
Oyuncu
Mustafa Uğurlu
Mustafa Uğurlu
Oyuncu
Fırat Altunmeşe Kimdir?
Fırat Altunmeşe
Oyuncu
Aslıhan Gürbüz Kimdir?
Aslıhan Gürbüz
Oyuncu
Ozan Osmanpaşaoğlu
Ozan Osmanpaşaoğlu
Oyuncu
Kaan Taşaner Kimdir?
Kaan Taşaner
Oyuncu

Güneşi Beklerken, İçerde, Kaçak Gelinler, Rengarenk, Ufak Tefek Cinayetler, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir