İlgini çekebilir

Ali Gözüşirin kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 22.05.2017 08:35
Doğan Bayraktar

Doğan Bayraktar Kimdir ?

Doğan Bayraktar Biyografisi

8 Ağustos 1995 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Doğan Bayraktar, üniversite mezunudur. 1.87 boyunda ve 82 kg ağırlığında olan Doğan Bayraktar, düzgün fiziği ve dış görünümü ile dikkat çeken bir isimdir.

Best Model of Turkey ile Tanındı

Doğan Bayraktar üniversite öğrencisi olduğu dönemde katıldığı Best Model of Turkey adlı modellik yarışması ile adından söz ettirmiştir. Bu yarışmada dikkat çeken isimlerden biri olmayı başaran Doğan Bayraktar, 2015 senesinde düzenlenmiş olan Best Model of Turkey yarışmasında Second Runner seçilmiştir.

Yarışmanın tanıtım videosunda adını duyurmak için bu yarışmaya katıldığını belirtmiş olan Doğan Bayraktar, bunun nedenini ise ilerde iyi bir oyuncu olmak istemesi olarak açıklamıştır.

Savaşçı Dizisi Kadrosunda

savaşçı dizisi

Katıldığı Best Model of Turkey yarışmasından sonra oyuncu olma hayalini gerçekleştiren Doğan Bayraktar, Fox TV'de yayınlanan Savaşçı dizisi kadrosunda yer almıştır. Savaşçı dizisi ile ilk oyunculuk tecrübesini yaşayan Doğan Bayraktar, Berk Oktay, Murat Serezli, Alican Albayrak, Fırat Albayram gibi oyuncularla birlikte rol aldığı Savaşçı adlı dizide  Üstçavuş Selçuk Yenilmez karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Doğan Bayraktar Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Berk Oktay Kimdir?
Berk Oktay
Oyuncu
Nazan Diper Kimdir?
Nazan Diper
Oyuncu
Alican Albayrak
Alican Albayrak
Oyuncu
Ufuk Bayraktar
Ufuk Bayraktar
Oyuncu
Münire Apaydın Kimdir?
Münire Apaydın
Oyuncu
Yeliz Akkaya Kimdir?
Yeliz Akkaya
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.