İlgini çekebilir

Recep Tayyip Erdoğan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.06.2017 01:23
Doğa Zeynep Doğuşlu (Babam ve Ailesi Çiçek) Kimdir?
indirim7.com

Doğa Zeynep Doğuşlu Kimdir ?

Doğa Zeynep Doğuşlu Biyografisi

Doğa Zeynep Doğuşlu, 2000 yılında İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Yaşıtları ile kıyasladığımız zaman kısa bir zaman dilimi içerisinde her anlamda kendisini fark ettirmeyi başaran Doğuşlu, okul yıllarında tiyatro aktivitelerinde aktif bir şekilde yer almaya başlamıştır ve o zamanlardan güzelliği ile birlikte adından söz ettirmiştir.

Çok genç olmasına rağmen profesyonel anlamda da tiyatro oyunculuğu eğitimi almaya başlayan Doğuşlu, kısa bir zaman dilimi içerisinde yapımcıların da en çok üzerinde durdukları isimlerden birisi olarak dikkatleri çekmiş ve televizyon ekranlarında aktif bir şekilde yer almaya da başlamıştır. İlk projesi ise beyazperde ekranlarında olmuştur.

2015 YILINDA MUSTANG FİLMİ İLE PARLADI

Doğa Zeynep Doğuşlu, ilk profesyonel anlamdaki projesine gençlik projelerinden birisi olarak dikkatleri çeken Mustang filmi ile çıkmıştır ve adından sıklık ile söz ettirmeyi başarmıştır. Filmde kendisi ile birlikte Erol Afşin, Elit İşçan, İlayda Akdoğan gibi isimler yer almış ve beyazperde bu proje ile birlikte birçok farklı genç isim kazanmıştır.

2016 BABAM VE AİLESİ PROJESİ

2016 yılında ise gerçek anlamda yüksek izlenme rakamlarına sahip olan dizi projelerinden birisi olarak dikkat çeken Babam ve Ailesi dizisi kadrosunda kendisine yer buldu ve burada da adından söz ettiren bir performansla genç yaşında önemli bir isim haline geldi.

Dizinin usta oyuncu kadrosunda kendisi ile birlikte Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci gibi isimler de yer almıştır. Dizi, döneminin en çok izlenen dizi projelerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmiştir.

Doğa Zeynep Doğuşlu Foto Galeri

Rol Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Sera Kutlubey (Babam ve Ailesi Hasret) Kimdir?
Sera Kutlubey
Oyuncu
Sezin Bozacı Kaç Yaşında?
Sezin Bozacı
Oyuncu
İpek Filiz Yazıcı Kimdir?
İpek Filiz Yazıcı
Oyuncu
Ceyda Düvenci (Babam ve Ailesi Suzan) Kimdir?
Ceyda Düvenci
Oyuncu
Can Albayrak Kaç Yaşında?
Can Albayrak
Oyuncu
Caner Şahin (Babam ve Ailesi Kadir) Biyografi
Caner Şahin
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir