İlgini çekebilir

Sevgi Sabuncu kimdir?

Diziler Güncellenme Tarihi: 02.07.2020 16:35

SEN ÇAL KAPIMI

Dizisi oyuncu kadrosunu burada sizlere duyuracağız. MF İmalin FOX tv için sürükleyeceği Sen Çal Kapımı dizisinde başroller için Hande Erçel ve Kerem Bursin adları netleşti. dizisi oyuncu kadrosunda Erkek başrol Kerem Bursin olurken Sen Çal Kapımı bayan başrolü ise Hande Erçel oldu.

Mevzusu Ne?

Yaşamda tam umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız Hande Erçel, yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat Kerem Bürsin ile karşı karşıya kazanç. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi öneri eder. Eda nefret ettiği bu adamın önerisini evvel yalanlasa da şartlar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, tam da bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu

2020 de yeni diziler ekrana gelmeye devam ediyor. Bu Yeni Dizinin Yönetmeni Yapımcısı Bilgileri konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Dizisi için hazırlıklar başladı. Yapımcı MF Yapım oldu. Ayşe Üner Kutlu yazıyor. Yönetmenliğini Ender Mıhlar yapıyot. Oyuncu kadrosu ve karakter isimleri;

Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu;

Hande Erçel- Eda Yıldız,
Kerem Bürsin- Serkan Bolat,
Neslihan Yeldan-Aydan Bolat
Anıl İlter-Engin Sezgin
Bige Önal-Selin Atakan
Melisa Döngel-Ceren Başar,
Elçin Afacan-Melek Yücel
Evrim Doğan-Ayfer Yıldız
İsmail Ege Şaşmaz- Kaan Karadağ
Sitare Akbaş- Figen Yıldırım
Çağrı Çıtanak- Ferit Şimşek
Başak Gümülcineoğlu- Pırıl Baytekin
Alican Aytekin-Seyfi Çiçek
Sarp Bozkurt-Erdem Şangay
Dorukhan Kenger-Cenk
Yusuf Arat- Ahmet
Ahmet Somers- Alptekin Bolat

Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Fox Tv’de Her Çarşamba Saat 20:00’da Yayınlanacak

Ne Zaman Yayınlanacak?

Eğer her şey planlandığı gibi giderse Bir yaz dizisi olarak yayınlanacaktır. Kanalı konusu hakkında netleşen bilgileri de konumuza eklemeyi sürdüreceğiz.
Sen Kapımı Çal dizisinin senaristi de belli oldu. Fox TV’nin 2020 yaz dizisi olarak planladığı MF Yapım imzalı merakla beklenen yeni dizisi Sen Çal Kapımı dizisinin senaristi, son olarak Erkenci Kuş dizisini yazan Ayşe Üner Kutlu oldu! Ayşe Üner Kutlu MF yapımcılığın yeni yaz dizisinde senaryo yazarı oldu.

Etiketler: , , , ,

Bu haberde adı geçen kişiler