İlgini çekebilir

Mehmet Korhan Fırat kimdir?

Diziler Güncellenme Tarihi: 18.04.2018 04:47

Kocaman Ailem

Mia Yapım tarafından yeni bir dizi daha ekranlarda olacak. Dizinin çekimleri devam ederken dizi ile ilgili haberlerin ortaya çıkmasıyla yeni diziler bekleyenler merakla şu soruları sordu: Kocaman Ailem dizisi ne zaman başlayacak? Hangi kanalda yayınlanacak? Kocaman Ailem dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kocaman Ailem 1.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi konusu ne?

İşte sizlere bu dizi hakkında kısaca bilgi verelim istiyoruz.  Dizinin oyuncu kadrosu, Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil, Çağla Demir, Buse Arslan Akdeniz, Zeynep Gülmez, Berkay Tulumbacı, Özlem Türkad, Necmi Yapıcı, Cihan Kurtaran, Zuhal Yalçın, Gülçin Hatıhan, Erman Okay, Çiğdem Aygün gibi isimlerden oluşuyor.

Kocaman Ailem Dizisi Konusu

Pastırma ve Sucuk fabrikaları olan Hulusi geçirdiği bir kaza sonucu ölümle burun buruna gelmiştir. Bu feci olayın başına gelmesi geçmişte işlediği kalp kırıklıklarını tamir edip helallik almak için hatırladığı 3 kadını bulması için oğlu gibi sevdiği Demir’i görevlendirir. bu üç kadından 3 çocuğu olduğunu öğrenen Hulusi’nin hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Etiketler:

Bu haberde adı geçen kişiler