İlgini çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu kimdir?

Diziler Güncellenme Tarihi: 18.02.2021 16:56

Bir Yeraltı Sit-com

Hasan Can Kaya ‘Bir Yeraltı Sitcomu’ ile dizi macerasına atılıyor

Stand-up komedyeni Hasan Can Kaya, Exxen’de yayınlanacak olan dizisi Bir Yeraltı Sit-com’un ilk tanıtımını yayınladı.

‘Konuşanlar’ programı ile pandemide bir hayli kitleye ulaşan ve tanınan Hasan Can Kaya, Konuşanlar programını YouTube’dan Acun Ilıcalı’nın Exxen platformuna taşıması ile tepki çekmişti.

Sosyal medya platformları üzerinden yayınladığı Konuşanlar isimli talkshow girişimi ile dikkat çeken ve Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformuna dahil olan Hasan Can Kaya, yeni dizi projesini sosyal medya üzerinden duyurdu. ‘Bir Yeraltı Sitcomu’ adını taşıyan dizide Tuna Orhan, Ezgi Gör ve Lara Domaç, Hasan Can Kaya’nın rol arkadaşları olacak.

Bir anda yıldızı parlayan isimlerden Hasan Can Kaya, Exxen platformundaki ikinci projesi ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Konuşanlar isimli talk show programının ardından bu kez ‘Bir Yeraltı Sitcomu’ ile izleyicilerin karşısına çıkacak olan Hasan Can Kaya, dizinin çekimleri için harekete geçti.

Sevgilisi Sultan San’ın yönetmenlik koltuğunda oturacağı dizi, yakın zamanda Exxen platformunda olacak.

Dizide Hasan Can Kaya’nın annesini usta oyuncu Günay Karacaoğlu, babasını Tuna Orhan, kardeşini Ezgi Gör, sevgilisini ise Lara Domaç canlandıracak.

Yapımcılığını Hap Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Sultan San ve Nezih Helvacıoğlu’nun yaptığı, başrollerini ise; Hasan Can Kaya, Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan ve Ezgi Gör’ün paylaştığı ‘’Bir Yeraltı Sit-com’u’’ ‘nda İstanbul’un Güngören semtinde dar gelirli ailesiyle yaşayan ve günün birinde komedyen olmak isteyen Hasan Can Kaya’nın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan komik hikayesi anlatılıyor.

Hasan Can Kaya son zamanlarda YouTube’da yayınladığı konuşanlar adlı programıyla büyük beğeni toplamış ve ardından bu başarısı karşılıksız kalmayıp Acun Ilıcalı’nın yeni yayın platformu Exxen’e transfer edilmişti. Exxen platformunda konuşanlar programına hala devam ediyor fakat yeni bir diziye de imza attı. “Bir Yeraltı Sit-com’u” adındaki yeni dizide Hasan Can Kaya hem senaryosunu kaleme alacak hem de başrol oyuncusu olacak. Dizinin yönetmenliğini ise Hasan Can Kaya’nın sevgilisi Sultan San yapacak.

Exxen’de yayınlanacak olan Bir Yeraltı Sitcom’u dizisinden ilk set görüntüleri geldi. Hasan Can Kaya yaptığı paylaşımda “Başladık, hayırlı olsun.” açıklamasını yaptı.

Bir Yeraltı Sitcom’u Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Geçtiğimiz günlerde çekilmeye başlayan Bir Yeraltı Sitcom’u dizisinde Hasan Can Kaya başrol oyunculuğunu yapacak. Hasan Can Kaya’nın annesi rolünü usta oyuncu Günay Karacaoğlu yaparken babasını da Tuna Orhan canlandıracak. Sevgilisi rolüne Lara Domaç can verirken, kardeşi rolünü de Ezgi Gör oynayacak.

Hasan Can Kaya Kimdir?

İstanbul Güngören’de 16 Aralık 1989 tarihinde dünyaya gelen Hasan Can Kaya aslen Malatyalıdır. Hasan Can Kaya çeşitli senaryolar ve hikayeler yazıyordu fakat sektördeki olumsuz koşullar yüzünden senaristliği bir süredir bırakmıştı. Sevilen dizi Bir Kadın Bir Erkek’in senaryo ekibinde de yer alan Hasan Can Kaya bir süre sonra stand up dünyasına adım attı. İlk kez Beşiktaş’ta sahneye çıkan Kaya, Konuşanlar adlı stand up gösterisini YouTube’da paylaşmaya başladı. Konuşanlar programı çok beğeni alınca Acun Ilıcalı Hasan Can Kaya’yı Exxen’e transfer etti. Exxen’e transfer olunca YouTube’daki Konuşanlar videolarını silince seyircilerden büyük bir linç yemişti.

Hasan Can Kaya’nın Sevgilisi Sultan San Kimdir?

Sultan San, Güldür Güldür ve Güldüy Güldüy Şov’un yönetmenliğini ve yardımcı yönetmenliğini yapmaktadır. Bir süredir sevgilisi Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar adlı programının da yönetmen koltuğunda oturmaktadır. Çoğunlukla komedi şovlarında yönetmenlik yapan Sultan San ara sıra konuk oyunculuk da yapmıştır. 5er Beşer, İnsanlar Alemi, Can Dostlar gibi programlarda da yer aldığı bilinmektedir. Genellikle BKM projelerinde çalışmaktadır.

Etiketler: , , , ,

Bu haberde adı geçen kişiler