İlgini çekebilir

Diyar Onar kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 23.12.2016 14:53

Dila Tarkan Foto Galeri

Dila Tarkan Vikipedi
Dila Tarkan Vikipedi

Eser Yenenler ile yaşadığı ilişki nedeniyle bir süredir gündemde olan Dila Tarkan, şu sıralar magazin gündeminin takibinde olan isimlerden biri. Peki Dila Tarkan Kimdir ?

Dila Tarkan 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Şu an 24 yaşında olan Dila Tarkan, 1.73 boyu ve 48 kg olan düzgün fiziği ile dikkat çekmektedir. Modaya olan ilgisi nedeniyle, okumak için Londra'ya gitmiş ve burada London College of Fashion bölümünde eğitim almıştır. Ardından da Parsons New School of Design'da eğitimini tamamlamıştır. 

Türkiye'ye döndükten sonra moda tutkusunu kariyerine de taşıyan Dila Tarkan Dilasima adında bir firma kurmuş ve burada ünlü İtalyan markalarını Türk moda severler ile buluşturmaya başlamıştır. 

Dila Tarkan birçok ünlü moda dergisinin fotoğraf çekimlerinde ve moda günlüklerinde de boy göstermiştir. Dila Tarkan Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı'ya olan benzerliği ile de konuşulmaktadır. Dila Tarkan aynı zamanda ünlü sunucu Burcu Esmersoy 'un da yakın arkadaşıdır. 

Son günlerde Eser Yenenler 'in Sevgilisi olarak gündemden düşmeyen Dila Tarkan , Eser Yenenler ile uzun bir süre önce arkadaş ortamında tanışmış, daha sonra ise arkadaşlıkları aşka dönüşmüştür. Çift 3 ay gibi bir süredir birliktedir. Hatta geçtiğimiz günlerde ilk kez el ele objektiflere poz vermişlerdir. 

Dila Tarkan Kişisel Bilgiler

Dila Tarkan İnstagram@dilatarkan
Dila Tarkan Kaç Yaşında?1992 doğumlu
Dila Tarkan Boyu1.73 cm
Dila Tarkan Kaç Kilo?48 kg

Dila Tarkan Hakkında

  • Eser Yenenler'in sevgilisi,
  • Moda ile yakından ilgili olup ayrıca Dilasima adında ünlü İtalyan markalarını Türkiye'ye getirdiği bir moda firması var.
  • Şeyma Subaşı ve Burcu Esmersoy'un da yakın arkadaşı.

Benzer Biyografi Yazıları

Selin İmer Kimdir?
Selin İmer
Modacı
Dila Tarkan
Dila Tarkan
Modacı
Dicle Turgal Kimdir?
Dicle Turgal
Modacı
Umut Eker
Umut Eker
Modacı
Şafak Çak Biyografi
Şafak Çak
Modacı
Başak Dizer
Başak Dizer
Modacı

Dila Tarkan, Modacı, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.