İlgini çekebilir

Binnur Şerbetçioğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 08.01.2019 21:00
Devrim Özkan Kimdir?

Devrim Özkan Kimdir ?

Devrim Özkan Biyografisi

Ekranların yeni yüzlerinden biri olan ve rol aldığı ilk dizi ile profesyonel oyunculuk kariyerine ilk adımı atan güzel oyuncu Devrim Özkan kimdir?

Devrim Özkan 1996 yılında Muğla'da dünyaya gelmiştir. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nde eğitim alan Devrim Özkan, Türk Televizyonlarında henüz yeni yeni gördüğümüz bir isim olmasına rağmen hem güzelliği hem de oyunculuk performansı ile dikkat çeken yeni nesil oyuncular arasına girmeyi başarmıştır. 

Devrim Özkan İlk Oyunculuk Deneyimi

Devrim Özkan, ilk oyunculuk deneyimini hem donanımlı oyuncu kadrosu hem de konusu itibarı ile dikkat çeken bir yapım olan Rüya dizisi ile gerçekleştirmiştir. 

Show TV ekranında yayınlanan ve 2017 yaz sezonunun dikkat çeken yapımlarından biri olan Rüya dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Devrim Özkan, bu dizi ile birlikte ekranın sevilen yüzlerinden biri olmayı başarmıştır.

Rüya dizisinde Ceyhun Mengiroğlu, Hazal Filiz Küçükköse, Özge Özder gibi başarılı isimlerle birlikte çalışan Devrim Özkan, Rüya dizisinde Ceyhun Mengiroğlu'nun canlandırdığı Bulut karakterinin kız kardeşi İpek rolü ile ilk ekran deneyimini yaşamıştır. 

Rüya Dizisi Oyuncuları: Ceyhun Mengiroğlu Kimdir, Hazal Filiz Küçükköse Kimdir, Özge Özder Kimdir

Vuslat dizisinde ''Feride'' rolünde

TRT 1, 2019 yılına hızlı bir başlangıç yaptı. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan yeni dizisi ile izleyicileri ekranların başına kilitlemeyi hedefliyor. Doğa ve evren yasaları ile akıl, mantık, sağduyu, vicdan yoluyla insanları iyiliğe yönelten olgu olarak bilinen Vuslat adıyla yeni dizinin ilk bölümü yayınlandı. Devrim Özkan, Vuslat dizisinde ''Feride'' karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizide partneri ise Kadir Doğulu olacak. Dilerseniz Vuslat Dizisi Aziz Kimdir? yazımıza bakarak Kadir Doğulu'nun biyografisi ve fiziksel özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Vuslat dizisi oyuncuları; 

diğer oyuncular ise şöyle; Kadir Doğulu (Aziz), Ümit Kantarcılar (Kerem), Osman Alkaş (Tahsin), Nurhan Özenen (Perihan), Gözde Kaya (Sultan), Mehmet Özgür (Salih), Özcan Varaylı (Necmi), Erdem Akakçe(Meczup), Gamze Süner Atay (Hasibe), Murat Karasu (Faik) ve daha fazlası için;

Vuslat Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

 

 
Devrim Özkan Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Funda Bostanlık Kimdir?
Funda Bostanlık
Oyuncu
Ulaş Tuna Astepe Kimdir?
Ulaş Tuna Astepe
Oyuncu
Ceyhun Mengiroğlu Kimdir?
Ceyhun Mengiroğlu
Oyuncu
Mehmet Özgür Kimdir? Biyografisi, Hayatı ve Dizileri
Mehmet Özgür
Oyuncu
Ümit Kantarcılar Kimdir?
Ümit Kantarcılar
Oyuncu
Barış Kışlak Kimdir?
Barış Kışlak
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.