İlgini çekebilir

Özgür Ozan kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 23.12.2016 17:17

Deniz Saral Foto Galeri

İşte Benim Stilim Deniz Saral Kimdir?

İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasında yarışan Deniz Saral, 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Aslında mimarlık eğitimi almış olan Deniz Saral, güzellik salonu işletmecisi olarak çalışmaktadır.

Deniz Saral ekranlarda daha önce Esra Erol ve Zuhal Topal gibi isimlerin sundukları izdivaç programları ile tanınmıştır. Daha önce başından bir evlilik geçmiş olan Deniz Saral, evlenmek için uzun bir süre bu programlarda adaylarını beklemiştir. 

Evlilik yolunda aradığını bulamayan Deniz Saral şimdi ise Acun Ilıcalı 'nın sahibi olduğu TV 8 kanalında yayınlanan " İşte Benim Stilim " adlı moda yarışmasında yarışmaktadır. Sunuculuğunu Öykü Serter'in yaptığı ve jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, Kerimcan Durmaz gibi isimlerin yer aldığı İşte Benim Stilim yarışmasında, Deniz Saral da diğer adaylar gibi tarzını yarıştırmaktadır. 

Yarışmaya daha önce katılan Nihal Candan'ın kardeşi Bahar Candan da İşte Benim Stilim adlı yarışmaya ikinci kez katılmıştır. Deniz Saral ile birlikte Bahar Candan, Aleyna Eroğlu, Simay Tokatlı, Melek Özçağan gibi isimler de bu yarışmada yarışmaktadır. 

Deniz Saral İşte Benim Stilim yarışmasında tarzından çok karakteri ile ön plana çıkan isimlerden biri olmuştur. Jüri üyelerinden Kemal Doğulu ile sık sık tartışan Deniz Saral duygusal tavırları nedeni ile zaman zaman jüriden olumsuz eleştiriler de almaktadır. 

Deniz Saral Kişisel Bilgiler

Deniz Saral Kaç Yaşında?1986 doğumlu
Deniz Saral Kimdir?Daha önce izdivaç programlarına katılmış, İşte Benim Stilim yarışmacısıdır.
Deniz Saral İnstagram@denizsaralofficial

Yer Aldığı Projeler

  • İşte Benim Stilim
  • Esra Erol
  • Zuhal Topal ile İzdivaç

Benzer Biyografi Yazıları

Esra Balamir Kimdir?
Esra Balamir
Sanatçı
İnci Pars Kimdir?
İnci Pars
Oyuncu
Yasemin Öztürk Kimdir?
Yasemin Öztürk
Oyuncu
Dilara Kayalı
Dilara Kayalı
Yarışmacı
Nazlı Karataş
Nazlı Karataş
Yarışmacı
Aleyna Eroğlu
Aleyna Eroğlu
Yarışmacı

İşte Benim Stilim, İzdivaç, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir