İlgini çekebilir

Serdar Kelleci kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.01.2017 00:24
Deniz Saral

Deniz Saral Kimdir ?

Deniz Saral Biyografisi

İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasında yarışan Deniz Saral, 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Aslında mimarlık eğitimi almış olan Deniz Saral, güzellik salonu işletmecisi olarak çalışmaktadır.

Deniz Saral ekranlarda daha önce Esra Erol ve Zuhal Topal gibi isimlerin sundukları izdivaç programları ile tanınmıştır. Daha önce başından bir evlilik geçmiş olan Deniz Saral, evlenmek için uzun bir süre bu programlarda adaylarını beklemiştir. 

Evlilik yolunda aradığını bulamayan Deniz Saral şimdi ise Acun Ilıcalı 'nın sahibi olduğu TV 8 kanalında yayınlanan " İşte Benim Stilim " adlı moda yarışmasında yarışmaktadır. Sunuculuğunu Öykü Serter'in yaptığı ve jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, Kerimcan Durmaz gibi isimlerin yer aldığı İşte Benim Stilim yarışmasında, Deniz Saral da diğer adaylar gibi tarzını yarıştırmaktadır. 

Yarışmaya daha önce katılan Nihal Candan'ın kardeşi Bahar Candan da İşte Benim Stilim adlı yarışmaya ikinci kez katılmıştır. Deniz Saral ile birlikte Bahar Candan, Aleyna Eroğlu, Simay Tokatlı, Melek Özçağan gibi isimler de bu yarışmada yarışmaktadır. 

Deniz Saral İşte Benim Stilim yarışmasında tarzından çok karakteri ile ön plana çıkan isimlerden biri olmuştur. Jüri üyelerinden Kemal Doğulu ile sık sık tartışan Deniz Saral duygusal tavırları nedeni ile zaman zaman jüriden olumsuz eleştiriler de almaktadır. 

Deniz Saral Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Aslı Zen Kimdir?
Aslı Zen
Sanatçı
Yeşim Erçetin Kimdir?
Yeşim Erçetin
Sanatçı
Kemal Doğulu
Kemal Doğulu
Dj
Nihal Candan Kimdir?
Nihal Candan
Yarışmacı
Sevil Uyar Kimdir?
Sevil Uyar
Oyuncu
Neslihan Önder Kimdir?
Neslihan Önder
Manken

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.