İlgini çekebilir

Zerrin Tekindor kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 09.06.2017 20:16

Deniz Bolışık Foto Galeri

Deniz Bolışık (Kanatsız Kuşlar Nefise) Nereli?
Deniz Bolışık (Kanatsız Kuşlar Nefise) Nereli?

Ankara

Deniz Bolışık Kimdir? 1982 yılında Ankara'da dünyaya gelen oyuncu Deniz Bolışık, eğitimini de Ankara'da tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi'nde Konservatuar okuyan Deniz Bolışık, oyunculuk bölümünü bitirmiştir. 

Deniz Bolışık'ın ekran kariyeri 2006 senesinde Hisarbuselik dizisi ile başlamıştır. 

Aşkın Bedeli Dizisinde Rol Aldı

2006 yılında ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştiren Deniz Bolışık, profesyonel anlamda tanınmasını ise Aşkın Bedeli dizisi ile gerçekleştirmiştir.

Gündüz kuşağı dizisi olarak haftaiçi her gün izleyicilerle buluşan ve ekrana Deniz Bolışık ile birlikte tanınmış yüzler kazandıran Aşkın Bedeli dizisinde rol alan oyuncu Deniz Bolışık, bu dizi ile ekranlarda dikkat çeken bir isim olmayı başarmıştır. 

Kırlangıç Fırtınası Dizisi ile Yükselişe Geçti

Fox TV'de yayınlanmış olan Kırlangıç Fırtınası dizisi ise Deniz Bolışık'ın oyunculuk kariyerinde yükselişe geçmesini sağlayan bir yapım oldu. Emel Çölgeçen, Fikret Kuşkan gibi usta isimlerin de kadrosunda yer aldığı Kırlangıç Fırtınası dizisinde rol alan Deniz Bolışık, bu dizide ailenin en küçük gelini Zehra karakterine hayat verdi. Fakat dizinin beklenenden erken final yapması nedeniyle ekranlara kısa bir süre ara veren Deniz Bolışık, bu diziden sonra farklı yapımlarla tekrar izleyicilerin karşısına çıktı. 

Kanatsız Kuşlar Dizisi Nefise Rolü

Deniz Bolışık 2017 yaz aylarında ATV ekranında izleyici ile buluşan Kanatsız Kuşlar dizisinin kadrosuna dahil olmuştur. Baş rollerde Ümit Kantarcılar ile Melis Tüzüngüç'ün bulunduğu Kanatsız Kuşlar dizisi ile ekrana gelen Deniz Bolışık, bu dizide Nefise rolünü canlandırmıştır. 

Nöbet Dizisinde Ayşe karakteri ile geri dönüyor

Show TV kanalında yayınlanacak olan ve merakla beklenen Nöbet dizisinin oyuncu kadrosu açıklandı. Dizide Ayşe Kalender karakterini, Deniz Bolışık canlandıracak. Dizide yer alan diğer oyuncular ise şöyle; Saygın Soysalİpek Karapınar, Orçun Kaptan, Ertan Saban, Yurdaer Okur, İbrahim Kendirci, Kürşat Alnıaçık, Kaan Sevi, Gökhan Gencebay, Tuncay Beyazıt, Nevzat Yılmaz ve daha bir çok ünlü isim dizide yer alacak.

Nöbet Dizisi Oyuncu Kadorsu Kim, Kimdir?

Deniz Bolışık Kişisel Bilgiler

Yer Aldığı Projeler

  • Kanatsız Kuşlar
  • Kırlangıç Fırtınası
  • Aşkın Bedeli
  • Hisarbuselik
  • Nöbet

Benzer Biyografi Yazıları

Ozan Osmanpaşaoğlu
Ozan Osmanpaşaoğlu
Oyuncu
Perihan Ünlücan
Perihan Ünlücan
Oyuncu
Seda Türkmen Kimdir?
Seda Türkmen
Oyuncu
Orçun Kaptan Kimdir?
Orçun Kaptan
Oyuncu
Fikret Kuşkan Kimdir?
Fikret Kuşkan
Oyuncu
Servet Pandur
Servet Pandur
Oyuncu

Kanatsız Kuşlar, Kırlangıç Fırtınası, Nöbet, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.