Denisa Gültekin

Biyografi Güncellenme Tarihi: 01.01.2017 21:40
Denisa Gültekin ( Survivor 2017 Denisa )

Denisa Gültekin Kimdir?

Adı Soyadı
:
Denisa Gültekin
Yaşı
:
25 ( 24 Mart 1992 )
Meslek
:
Milli Sporcu
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Boyu
:
1.68 cm
Kilo
:
53 kg

Yer Aldığı Projeler

  • Survivor 2017

Denisa Gültekin Biyografi

Survivor 2017 yarışmacı kadrosu açıklandı. Bu sene Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yarışacak isimlerden biri de Denisa Gültekin oldu.

Denisa Survivor'ın İddialı İsimlerinden Biri

Survivor 2017 yarışmasının tanıtım filmi yayınlanır yayınlanmaz iddiasıyla dikkat çeken isimlerden biri de Denisa Gültekin oldu. Denisa Gültekin, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiş. Kendisi özel yaşamında da sporla yakından ilgileniyor. Denisa Gültekin'in ayrıca Türkiye Bikini Fitness dalında toplamda 3 kere şampiyonluğu bulunmakta.

Tanıtım filminde evinde piton yılanı beslediği cümlesi ile dikkat çeken Denisa Gültekin, adadaki yaban hayata çok kolay adapte olacak gibi duruyor. 

Denisa Gültekin Vine Fenomeni

Survivor 2017 gönüllüler takımında yer alan Denisa Gültekin aynı zamanda Vine isimli sosyal paylaşım sitesinde de video paylaşımları ile dikkat çekmiştir. 

Denisa Gültekin'in Vine 'da yayınladığı dublaj videoları takipçileri tarafından ilgi ile izleniyor. 

Survivor 2017 Gönüllüler Takımı

Denisa Gültekin'in de aralarında bulunduğu Survivor 2017 Gönüllüler Takımı kadrosunda bu sene sporcu isimler dikkat çekiyor. Bu sebeple başarılı bir gönüllüler takımı kadrosunun varlığından söz edilebilir.

Denisa Gültekin ile birlikte gönüllüler takımında Kısmetse Olur evi sayesinde tanınan Eser West, yine milli sporcu olan Ogeday Girişken ile Elif Şadoğlu gibi isimler de yer alıyor. 

Benzer Biyografi Yazıları
Denisa Gültekin yer aldığı ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Denisa Gültekin için 1 Yorum

Kimdir?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)