İlgini çekebilir

Mustafa Küçük kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.09.2017 13:11
Danla Bilic Kimdir?

Danla Bilic Kimdir ?

Danla Bilic Biyografisi

Son zamanların en çok konuşulan sosyal medya fenomeni Danla Bilic Kimdir?

Danla Bilic 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Kütahya'lı olan Danla Bilic'in gerçek ismi ise Neslihan Damla Akdemir'dir. Beykent Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunu olan Danla Bilic, sosyal medyada ise ilk olarak Twitter sayesinde adını duyurmuştur. 

Danla Bilic Nasıl Popüler Oldu?

Danla Bilic ilk olarak sosyal paylaşım platformu Twitter sayesinde adını duyurdu. Futbolculara attığı mesajlarla gündeme gelen Danla Bilic, bu görüntüleri de hesabında paylaşınca takipçi sayısında hızlı bir artış yaşadı. 

Danla Bilic'in fazlasıyla konuşulma sebeplerinden biri de sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafın altına "trans birey oldum" şakası yazarak gündeme gelmesiydi. Uzun süre bu şaka sayesinde konuşulan Danla Bilic, fenomen olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemeye başladı. 

Danla Bilic ve Makyaj Videoları

Şimdilerde ise Danla Bilic denilince o meşhur makyaj videoları çıkıyor karşımıza. Youtube kanalı üzerinden çektiği makyaj videoları sayesinde adından sıkça söz ettiren Danla Bilic, videolarında eleştirisel ve samimi konuşmaları ve yüksek kahkahaları ile en çok izlenen videolara da imza attı. 

Danla Bilic, youtuber olarak yakaladığı popülerliği şimdilerde ise makyaj videolarına konuk ettiği ünlü isimlerle taçlandırmaya devam ediyor. Videolarına misafir ettiği ünlü isimlerle eğlenceli videolar çeken Danla Bilic, son zamanların en çok konuşulan fenomenlerinden biri haline gelmeyi başarmıştır.

Danla Bilic ve Olmazsa Olmaz Ruju

Danla Bilic, 2017 yaz aylarında kendi adını taşıyan bir ruj markası piyasaya sürdü. Günlük yaşamında da sıkça dudağında görmeye alışkın olduğumuz "nude" tonlarda rujlar çıkaran Danla Bilic'in bu rujları satışa sunduğu sitesi ise daha ilk günlerinde tabiri yerindeyse insan akınına uğradı. 

Danla Bilic Foto Galeri

Danla Bilic Hakkında

  • Danla Bilic sosyal medya fenomenidir.
  • Youtuber olan Danla Bilic çektiği makyaj videoları sayesinde meşhur olmuştur.
  • 2017 yılında kendi adını taşıyan bir ruj çıkarmıştır.

Benzer Biyografiler

Gianluca Vacchi Vikipedi
Gianluca Vacchi
Fenomen
Selin Ciğerci Kimdir?
Selin Ciğerci
Fenomen
Hande Birsay
Hande Birsay
Fenomen
Enes Batur ( NDNG Enes Batur )
Enes Batur
Fenomen
Eylül Öztürk Özkan Kimdir?
Eylül Öztürk Özkan
Fenomen
Kerimcan Durmaz Saç Rengi
Kerimcan Durmaz
Fenomen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir