İlgini çekebilir

Meltem Yılmazkaya kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 01.10.2017 03:16
Damla Ersubaşı
indirim7.com

Damla Ersubaşı Kimdir ?

Damla Ersubaşı Biyografisi

21 Haziran 1993 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Damla Ersubaşı, Beykent Üniversitesi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. Çocuk yaşlardan beri oyunculuk ve giyim markaları için modellik yapmış olan Damla Ersubaşı, uzun zamandır ekranlardan uzaktır. 

Yılan Hikayesi Dizisi ile İlk Deneyimini Yaşadı

Küçük yaşlardan beri ekran önünde olan Damla Ersubaşı, ilk oyunculuk deneyimini Yılan Hikayesi dizisi ile yaşamıştır. Bu dizide Damla karakterini canlandırmış olan Damla Ersubaşı Meltem Cumbul, Çetin Tekindor gibi önemli oyuncularla aynı projede yer alma fırsatı da bulmuştur. 

Sihirli Annem Dizisi ile Dikkat Çekti

Damla Ersubaşı, bir dönem Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşmuş olan ve özellikle çocuklar tarafından çok sevilen Sihirli Annem Dizisi ile dikkat çekmiştir. Bu dizide Tuğçe karakterini canlandıran Damla Ersubaşı Nevra Serezli, İnci Türkay, Suat Sungur, Jess Molho gibi isimlerle birlikte rol almıştır. 

Bu diziden sonra yine dizi oyunculuğu ile kariyerine devam eden Damla Ersubaşı, Selena, Sır Kapısı, Aslı ile Kerem, Doktorlar, Arka Sokaklar gibi dizilerde oyunculuk yapmıştır.

Damla Ersubaşı 2014 yılında vizyona giren ve sinema severler tarafından büyük ilgi görmüş olan Sabit Kanca adlı komedi filminde Zeliş karakterini canlandırmıştır. 

Damla Ersubaşı Evlendi

Damla Ersubaşı uzun süredir birlikte olduğu ve mutlu bir beraberlik yaşadığı iş adamı Mustafa Can Keser ile 2016 yılının Aralık ayında dünya evine girmiştir. 

Damla Ersubaşı Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Merve Sevi
Merve Sevi
Oyuncu
Boğaç Aksoy Kimdir?
Boğaç Aksoy
Oyuncu
Altuğ Seçkiner
Altuğ Seçkiner
Oyuncu
Furkan Göksel Kimdir?
Furkan Göksel
Oyuncu
Selin Ortaçlı
Selin Ortaçlı
Oyuncu
Şevket Çoruh Kimdir?
Şevket Çoruh
Oyuncu

1 Yorum

  1. ELVAN EMİNE NESLİHAN HATİCE KANKŞKOLAR

    5 Eylül 2018 at 17:26

    YA BU KIZI BİR TEK BEN SEVİYORUM BİDE BİZİM GRUP KANKİŞKOLAR HER GÜN YAZIYORUZ SIR DEFTERİMİZE ELVAN NESLİHAN EMİNE HATİCE KANKİŞKOLAR

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir