Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2678
İlgini çekebilir

Özlem Katipoğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 03.04.2021 23:17

Damla Colbay Kimdir ?

Damla Colbay Biyografisi

Damla Colbay Kimdir?

Hekimoğlu Zeynep Can Kimdir?

14 Ocak 1993 doğumlu olan genç yıldız Damla Colbay, İzmir doğumlu oyuncular arasında yer alıyor. Doğma ve büyüme İzmirli olan Colbay, oyuncu olma hayallerini gerçeğe dönüştürmek için 2010 yılında İstanbul’a gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı’na giriş yapan güzel oyuncu burada tiyatro eğitimi almıştır.

2014 yılına kadar küçük reklam filmlerinde rol alan genç oyuncu, 2014 yılında ilk kez profesyonel olarak kamera karşısına geçerek rol almıştır. Bu dönemde karşımıza ‘Kara Para Aşk’ diziyle çıkmıştır ama ilk başrolünü ise ‘Hayat Mucizelere Gebe’ de İnci karakteriyle oynamıştır. ‘Hekimoğlu’ dizisinde de ‘Doktor Zeynep’ kişiliğine hayat vermektedir.

 

Eğitim

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olan Damla ColBay lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır.

 

Dizi ve Filmler

2019 - Hekimoğlu (Zeynep Can) (Tv Dizisi)

 

2019 – Zengin ve Yoksul (Aysel) (TV Dizisi)

 

2016 – İçerde (Eylem) (TV Dizisi)

 

2015 – Hayat Mucizelere Gebe (İnci) (TV Dizisi)

 

2014 – Kara Para Aşk (Demet) (TV Dizisi)

 

Boy ve Kilo

Oldukça güzel bir fiziğe sahip olan genç oyuncu 166 cm boya ve 52 kg ağırlığa sahiptir. Çok zayıf olmakla birlikte oldukça alımlı bir fiziğe sahip olması birçok reklam filminde rol almasını sağlamıştır.

 

İlişkisi

Bekar olarak hayatına devam eden Damla Colbay yeni başladığı bir ilişkisi vardır. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Ali Osman Çiçek adlı doktor ile sevgilidir. Evliliği düşünen ve kısa zaman sonra evleneceğini açıklayan başarılı oyuncu oğlak burcu kadını olarak burcunun özelliklerini yansıtmaktadır.

Damla Colbay Foto Galeri

Rol Aldığı Diziler

Benzer Biyografiler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2678