İlgini çekebilir

Bülent Kocamanoğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 04.08.2019 18:12

Damla Altun Kimdir ?

Damla Altun Biyografisi

Damla Altun kimdir? YouTube kanalında vloglar çeken ve 450.000 kadar abonesi bulunan Damla Altun kaç yaşında? Nereli? Boyu ve kilosu kaç? Sevgilisi kimdir? İşte biyografisi ve kısaca hayatı!

Damla Altun, 25 Kasım 1992 tarihinde Bursa'da doğdu. İlkokul ve ortaokul eğitimini Bursa'da tamamladı. İstanbul'da bulunan ve özel üniversite olarak bilinen Kadir Has Üniversitesinde İletişim Fakültesi  Yeni Medya Bölümü mezunudur. Ailesi Bursa'da kendisi ise İstanbul Levent'te oturmaktadır. 

Damla Altun'un Annesi ve Babası Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Genç YouTuber Damla Altun'un babası aile hekimi doktoru, annesi ise bir hastahanede sağlık bakım hizmetleri müdürü olarak görev yapmaktadır. Annesi daha önce hemşire olarak görev yapmıştır. 

En Belirgin Üç Özelliğin ve En Kötü Huyun Nedir? Hedeflerin Nedir?

Bence biraz maymun iştahlıyım. Yemeyi ve içmeyi çok seviyorum. En kötü huyum da, çok hırslı bir insan değilim. Spora başlarım, bir ay sonra bırakırım. Diyete başlarım üç gün sonra bırakırım. YouTube'a başladım inşallah bırakmam. Ama dediğim gibi maalesef çok hırslı bir insan, çok azimli bir insan değilim. 

Şu sıralar bir işe sahip olmak ve para kazanmak istiyorum. Daha önce üniversite okuduğum yıllarda 2.5 sene kadar çeşitli işlerde çalıştım. Bazen yaz aylarında tüm yaz boyunca çalıştım. Şuan da işsizim.

Damla Altun'un Sevgilisi Kimdir?

Uğur Şengül ile sevgilidir. Nasıl tanıştıkları ile ilgili soruya da şu cevabı vermiştir '' Ev arkadaşımla aynı evi paylaşırken başka bir eve taşınmaya karar verdik. Taşınıyoruz, eşyaları falan paketliyoruz. Ben twitter üzerinden tweet attım, hani bize taşınmak için yardım edilmesi için. Ne tesadüf ki Uğur'da beni takip edenler arasındaymış. O kadar arkadaşımın arasından kimse yardıma gelmedi. Uğur'da bana mesaj attı, istersen koli getirebilirim şeklinde. Uğur'u tanımama rağmen getirmesini rica ettim. Kısacası bir koli sayesinde tanışmış olduk.''

Burcu ne? Kaç Yaşında? Kaç Kardeşi Var?

26 yaşında ve Bursalı olan Damla Altun yay burcudur. Kağan adında bir erkek kardeşi vardır. Bursa'da Lise okumaktadır. 

Damla Altun'un Boyu ve Kilosu Kaç?

Damla Altun 1.68 m boyunda ve 62 kilo ağırlığındadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir