İlgini çekebilir

Özgü Namal kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 13.01.2018 17:07
Cumali Akgül Kimdir?

Cumali Akgül Kimdir ?

Cumali Akgül Biyografisi

Survivor 2018 yarışmasına katılmak için Iğdır'dan İstanbul'a kadar yürüyen ve yarışmanın yayınlandığı TV 8 kanalında yürüyüşünü sonlandırarak nihayet hayalini gerçekleştiren Cumali Akgül kimdir?

Cumali Akgül, 1985 yılında Iğdır'da dünyaya gelmiştir. Evli ve 4 çocuk babası olan Cumali Akgül'ün ekranlarda dikkat çekme sebebiyse, uzun zamandır hayalini kurduğu Survivor yarışmasına katılma şeklidir.

Iğdır'dan İstanbul'a Yürüdü!

Cumali Akgül, defalarca Survivor yarışmasına katılmak için başvuru yapmış ancak bu başvuruların hepsi olumsuz sonuçlanmış. Fakat hayalinden vazgeçmek istemeyen ve Survivor yarışmasının kendi yaşam biçimini yansıttığını belirten Cumali Akgül, yarışmaya katılması için dikkat çekecek bir yönteme başvurup, Iğdır'dan İstanbul'a kadar yürüyerek gelmiştir. 

Yürüyüşünü tamamladıktan sonra İstanbul'da TV 8 kanalının önüne gelerek, yürüyüşünü burada sonlandıran Cumali Akgül, bu yolculuğu sayesinde dikkat çekmeyi başarmış ve birçok mecrada haber olmuştur. 

Cumali Akgül Survivor 2018 Gönüllüler Takımında!

Cumali Akgül, yürüyüşü ile dikkat çekmeyi başarmış ve Acun Ilıcalı ile görüşmek için Beyazıt Öztürk'ün davetiyle Beyaz Show'a gelerek, hayalini Acun Ilıcalı'ya iletmiştir.

Acun Ilıcalı, Cumali Akgül'ün yarışmaya katılma azminden dolayı kendisini 2018 Survivor'da gönüllüler takımında yarışması için kabul etmiştir. Ancak bir daha bu şekilde bir yarışmacı gelirse, kabul edilemeyeceğinin de altını çizmiştir. 

Cumali Akgül, bu azmi sayesinde Survivor 2018 All Star yarışmasında gönüllüler takımında yarışmaya hak kazanmıştır.

Cumali Akgül Foto Galeri

Cumali Akgül Katıldığı Yarışmalar

Benzer Biyografiler

Özge Ulusoy
Özge Ulusoy
Model
Survivor 2017 Tarık Mengüç
Tarık Mengüç
Şarkıcı
Şahika Ercümen Kimdir?
Şahika Ercümen
Sporcu
Sadin Bakır
Sadin Bakır
Yarışmacı
Familya Dizisi Murat Ceylan Biyografi
Murat Ceylan
Oyuncu
Serenay Aktaş
Serenay Aktaş
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.