İlgini çekebilir

Naz Elmas kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 30.04.2019 20:34

Cihangir Ceyhan Foto Galeri

Çukur Azer (Cihangir Ceyhan) Kimdir? Gerçek Adı Ne?
Çukur Azer (Cihangir Ceyhan) Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Cihangir Ceyhan Çukur dizisinde Azer karakterini canlandırmaktadır.

Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 yılında Adana'da doğmuştur. Baba tarafından Elazığlıdır. Memleketi Adana'da çekimleri yapılan ve uzun süre izlenen ''Sıfır Bir Adana'' dizisinde oynadığı Cio Baba karakteri ile tanınmıştır. Peki Cihangir Ceyhan kimdir? Kaç yaşında? Boyu, Kilosu kaç? İşte biyografisi!

Genç oyuncu 1.77 boyunda, 75 kiloya sahiptir. Cihangir Ceyhan, 31 yaşındadır. Burcu terazidir.

Oyunculuğa merakı olan ve Adana'da yaşanan olayları bir dizi halinde insanlara aktarmayı hedefleyen Cihangir Ceyhan, yakın arkadaşları ile birlikte çıktıkları yolda başarılı olmayı başardılar. Dizide Savaş SATIŞ, Özgür MERİÇ ve  Burak ŞAFAK gibi yakın arkadaşları ile başrol oyuncusu olarak yer aldılar. Her hangi bir televizyon kanalında yayınlanmayan dizilerini ''İnternet Dizisi'' adı altında ilk olarak sosyal medya aracı You Tube üzerinden açtıkları kanalda yayınlamaya başladılar. Dizide kendisi Cio karakteri ile oynayarak izleyenlerin sevgisini de kazandı.

Sıfır Bir ismi Adana ilinin plakasından yola çıkılarak ''Bir Zamanlar Adana'da'' başlığı adı altında önceden yaşanan olayları izleyenlerle buluşturmuş oldular. Adana'nın sokaklarında, mahallelerinde yaşanan karanlık olaylar, gizli yapılaşmalar, uyuşturucu gibi maddelerin olması ve son zamanlarda merakla bu olayların takip edilmesi de izlenme sayılarında ki artışın en büyük sebebi olsa gerek.

Dizi izlenme sayısında iyi durumlara geldikten sonra ücretli olarak yayınlanmaya başladı. Son zamanlarda dizinin ücretli olarak yayınlanması da izlenme sayısını olumsuz olarak etkiledi.

Çukur Dizisi Azer Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Show TV kanalında 2017 yılında ilk bölümü yayınlanan ve 2019 yılında da devam eden Çukur dizisinde ''Azer'' karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkan isim, Sıfır Bir dizisinin başrol oyuncusu Cio Baba (Cihangir Ceyhan) olmuştur. Senaryo gereği Azer'in ölmesiyle diziden ayrılmıştır. 

Alev Alev Dizinin Ömer'i Cihangir Ceyhan Kimdir?

Ay Yapım şirketinin üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ahmet Katıksız'ın oturduğu, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş'ın kaleme aldığı Show tv de ekranlara çıkan aksiyon, dram konulu bir Türk dizisidir. Dizi Fransız yapımı bir diziden uyarlanmıştır. Üç kadın üç kader teması üzerine kurulmuş Alev Alev, dram dolu farklı hayatların nasıl ortak noktada birleştiğini ele alıyor. Cihangir Ceyhan dizide delikanlı, cesur ve yardımsever Ömer karakterine hayat veriyor. 

 

Cihangir Ceyhan'ın rol aldığı diziler ve filmler:

2020 - Alev Alev (Ömer) Tv Dizisi

2019  -  Çukur (Azer) TV Dizisi

2016-2019 -  Sıfır Bir Adana (Cio) TV Dizisi

2015 - Yusuf (Serdar) Sinema Filmi

 

Cihangir Ceyhan Kişisel Bilgiler

  • 2020 - Alev Alev (Ömer) Tv Dizisi
  • 2019  -  Çukur (Azer) TV Dizisi
  • 2016-2019 -  Sıfır Bir Adana (Cio) TV Dizisi
  • 2015 - Yusuf (Serdar) Sinema Filmi

Benzer Biyografi Yazıları

Kubilay Aka
Kubilay Aka
Oyuncu
Erkan Avcı Kimdir?
Erkan Avcı
Oyuncu
Turgut Tunçalp Kimdir?
Turgut Tunçalp
Oyuncu
Öner Erkan Biyografi
Öner Erkan
Oyuncu
Kadir Çermik Kimdir?
Kadir Çermik
Oyuncu
Burak Dakak
Oyuncu

Alev Alev, Cihangir Ceyhan Nereli, Çukur, Sıfır Bir Adana, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir