Cihangir Ceyhan Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 30.04.2019 20:45

Cihangir Ceyhan Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Cihangir Ceyhan
Yaşı
:
29 Yaşında
Meslek
:
Oyuncu
Burcu
:
Terazi

Cihangir Ceyhan Kimdir ?

Cihangir Ceyhan, 1989 yılında Adana'da doğmuştur. Memleketi Adana'da çekimleri yapılan ve uzun süre izlenen ''Sıfır Bir Adana'' dizisinde oynadığı Cio Baba karakteri ile tanınmıştır. Peki Cihangir Ceyhan kimdir? Kaç yaşında? Boyu, Kilosu kaç? İşte biyografisi!

Oyunculuğa merakı olan ve Adana'da yaşanan olayları bir dizi halinde insanlara aktarmayı hedefleyen Cihangir Ceyhan, yakın arkadaşları ile birlikte çıktıkları yolda başarılı olmayı başardılar. Dizide Savaş SATIŞ, Özgür MERİÇ ve  Burak ŞAFAK gibi yakın arkadaşları ile başrol oyuncusu olarak yer aldılar. Her hangi bir televizyon kanalında yayınlanmayan dizilerini ''İnternet Dizisi'' adı altında ilk olarak sosyal medya aracı You Tube üzerinden açtıkları kanalda yayınlamaya başladılar. Dizide kendisi Cio karakteri ile oynayarak izleyenlerin sevgisini de kazandı.

Sıfır Bir ismi Adana ilinin plakasından yola çıkılarak ''Bir Zamanlar Adana'da'' başlığı adı altında önceden yaşanan olayları izleyenlerle buluşturmuş oldular. Adana'nın sokaklarında, mahallelerinde yaşanan karanlık olaylar, gizli yapılaşmalar, uyuşturucu gibi maddelerin olması ve son zamanlarda merakla bu olayların takip edilmesi de izlenme sayılarında ki artışın en büyük sebebi olsa gerek.

Dizi izlenme sayısında iyi durumlara geldikten sonra ücretli olarak yayınlanmaya başladı. Son zamanlarda dizinin ücretli olarak yayınlanması da izlenme sayısını olumsuz olarak etkiledi.

Çukur Dizisi Azer Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Show TV kanalında 2017 yılında ilk bölümü yayınlanan ve 2019 yılında da devam eden Çukur dizisinde ''Azer'' karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkan isim, Sıfır Bir dizisinin başrol oyuncusu Cio Baba (Cihangir Ceyhan) olacak.  Cihangir Ceyhan, 29 yaşındadır.

Benzer Biyografi Yazıları
, ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)