İlgini çekebilir

Yağmur Özbasmacı Mermer kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 21.12.2016 16:41
Caner Toygar (Esra Erol'da Caner) Biyografi

Caner Toygar Kimdir ?

Caner Toygar Biyografisi

Caner Toygar, 1 Ocak 1980 tarihinde Adana şehrinde dünyaya gelmiştir. Maddi durumu orta halli bir aile yapısı içerisinde büyüyen ve bu anlamda kendisini geliştirme yoluna giden Caner Toygar, zaman içerisinde kendi çevresinin popüler isimlerinden birisi olarak dikkat çekmiştir. Karizması ile genç kızların hayranı olmuştur.

Başarılı sayılamayacak bir eğitim hayatını lise yıllarında noktalamıştır ve sonrasında ise kendisini çalışma yayına yönlendirmiştir. Aktif çalışma hayatı içerisinde ilerleyen ancak zaman içerisinde hiç bilmediği bir televizyon serüvenine katılacaktır.

BENİMLE EVLENİR MİSİN? PROGRAMI İLE TANINDI

Benimle Evlenir Misin? Programı bir dönemlerin en çok konuşulan ve en çok takip edilen programlarından birisi olarak dikkatleri çekmişti. Programın kısa zaman içerisinde popüler hale gelmesinde ki en büyük etkenlerden birisi olan Caner Toygar, programda aşık olduğu Tülin Koca için çok uzun bir süre mücadele vermiştir.

İkilinin aşkı zaman içerisinde o kadar ciddi şekilde medya konusu olmuştur ki Türkiye’nin bir dönem en çok konuştuğu isimlerden birisi olarak da dikkatleri çekmeyi başarmıştır demek yanlış olmaz sanırım. Zaman içerisinde sansasyonel bir şekilde evlendiler ancak bu evlilik çok uzun sürmedi.

GEL DESEM ALBÜMÜNÜ YAPTI

Televizyon dünyasının kısa bir zaman dilimi içerisinde en çok dikkat çeken isimlerinden birisi olan Caner Toygar, yapımcıların da ilgi göstermesi ile birlikte Gel Desem adında bir albüm çıkarmıştır. Beklediği ilgiyi kesinlikle göremeyen ve hüsran ile sonuçlanan bu girişiminin ardından ise oyunculuk anlamında kariyer yapmak için harekete geçmiştir.

İKİ TELEVİZYON PROJESİNDE YER ALDI

Albüm macerasının ardından oyunculuk konusunda kendisini geliştirme yoluna giden Caner Toygar, bu süreç içerisinde Lanetli Anahtar ve Çiçekçi Kız isminde iki televizyon projesinde yer almıştır ancak projelerin ikisi de çok tutulmadığı için kısa zaman içerisinde noktalanmıştır.

ESRA EROL İLE TEKRAR GÜNDEM OLDU

Caner Toygar, evlilik programları denince aklımıza gelen ilk isim olan Esra Erol’un programına evlilik amacı ile katılarak tekrardan gündeme oturmuştur. Benimle Evlenir Misin macerasının ardından yeniden programlara çıkması olay yaratmıştır.

Caner Toygar Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

 • Esra Erol'da
 • Lanetli Anahtar
 • Çiçekçi Kız
 • Benimle Evlenir Misin?

Benzer Biyografiler

Gülbin Vardar Kimdir?
Gülbin Vardar
Şarkıcı
pamuk pars kimdir
Pamuk Pars
Yarışmacı

1 Yorum

 1. Adem Yaman' dan Caner'e

  8 Aralık 2016 at 21:47

  Ben Hatay’dan Adem annem Esra Erol’un proğramını çok izliyor ve Caner’i çok sevmiş mutlaka gelsin misafirim olsun diyor. Bana tekrar dönüş yaparmısınız mesajın size ulaştığını teyit edelim. Teşekkürler.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.