Can Ateş Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 27.03.2017 13:59

Can Ateş Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Can Ateş
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Yaşı
:
47 ( 1970 doğumlu )
Meslek
:
İş Adamı
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Siyah
Eğitim
:
Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonomi Bölümü

Can Ateş Kimdir ?

Ünlü iş adamı Can Ateş 1970 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Can Ateş, Türkiye’de ilk kez sektöründe TSE ISO 9002 Kalite Belgesi almaya hak kazanan, Polo Sigortayı kurarak iş hayatına başlamıştır.

Yaptığı işler sayesinde ülkemizdeki en önemli yatırımcılardan biri olmayı başaran Can Ateş, iş hayatının yanı sıra sansasyonel birliktelikleri nedeniyle de sık sık magazin gündeminde yer bulmuştur.

Meryem Uzerli ile Olan Birlikteliği

Magazin dünyasında birçok ünlü isim ile yaşadığı ilişkiler nedeniyle gündeme gelen Can Ateş, oyuncu Meryem Uzerli olan birlikteliği nedeniyle uzun süre konuşulmuştur.

Meryem Uzerli ile uzun süre birliktelik yaşayan Can Ateş bu birliktelikten dünyaya gelen Lara'nın da babasıdır. Ancak çiftin birliktelikleri evliliğe gitmemiş ve Meryem Uzerli kızını yalnız büyütmeye devam etmiştir. 

Meryem Uzerli eski sevgilisi Can Ateş'in kızları Lara ile ilgilenmediğini sık sık gündeme getirmiştir. Ancak Can Ateş ise kızı ile ilgilendiğini ve kızını nüfusuna almak istediğini açıklamıştır.

Can Ateş Hakkında

  • 1970 doğumludur.
  • Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur.
  • Türkiye’de ilk kez sektöründe TSE ISO 9002 Kalite Belgesi almaya hak kazanan,Polo Sigortayı kurarak iş hayatına başlamıştır.
  • Meryem Uzerli ile olan birlikteliği ve bu birliktelikten olan kızı Lara nedeniyle sık sık gündeme gelmiştir.
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)