İlgini çekebilir

Erbakan Malkoç kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 19.10.2016 19:19
Can Albayrak Kaç Yaşında?

Can Albayrak Kimdir ?

Can Albayrak Biyografisi

Can Albayrak, 22 Aralık 1989 tarihinde Ankara şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk konusuna ciddi anlamda merak salan ve ailesinin anlatımı ila taklit konusunda yetenekli olduğu görüldükten sonra desteklenen Albayrak, eğitimini de bu alan üzerine yapmak için harekete geçmiştir ve nitekim başarılı bir eğitim hayatına sahiptir.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünü kazanarak burada profesyonel olarak oyunculuk eğitimi almaya başladı ve sene kaybı olmadan eğitimini başarılı bir şekilde noktalamayı başardı. Bundan sonraki süreçte ise çeşitli tiyatro oyunlarının kadrolarına girerek çok daha profesyonel hale gelebilmek için çalışmalar içerisinde yer almıştır.

Televizyon ekranlarındaki ilk deneyimi ise 2013 yılında Unutma Beni dizisi kadrosunda Selim karakterini canlandırmak oldu. Kendi döneminin ilk günlük dizilerinden birisi olarak dikkat çeken ve bununla birlikte konsept olarak ilgi çeken, izlenme oranları da gayet yüksek olan bu proje ile birlikte televizyon ve oyunculuk dünyasında çok ciddi anlamda ilgiyi üzerine çekmeyi başardı.

Bu projeden sonra 2015 yılında yayınlanmaya başlayan Azim Kahramanı Ayşe dizisi kadrosunda da kendisine yer bulmayı başardı. Samanyolu ekranlarında yayınlanan bu dizinin kendisine has izleyici kitlesinin olması, aslında bu göz alıcı yüzün yine oyunculuk yetkinlikleri ile kendisini ön plana çıkarması için yeterli oldu. Bu dizide Elif Sümbül Sert, Gökhan Bekletenler, Yıldırım Gücük ve Sema Çakır gibi isimler de rol aldı.

Son olarak ise 2016 yapımı televizyon dizilerinden birisi olan Babam ve Ailesi dizisi kadrosunda kendisine yer buldu. Dizide aynı zamanda Bülen İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci gibi isimler de yer almıştır. Can Albayrak, henüz herhangi bir beyazperde projesinde yer almamıştır. Yakın bir zaman dilimi içerisinde kendisini beyazperde de görme şansına da sahip olabiliriz.

Can Albayrak Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Eva Dedova
Eva Dedova
Oyuncu
Ceyda Düvenci (Babam ve Ailesi Suzan) Kimdir?
Ceyda Düvenci
Oyuncu
Ecem Simge Yurdatapan Vikipedi
Ecem Simge Yurdatapan
Oyuncu
Sercan Badur Kimdir?
Sercan Badur
Oyuncu
Tuna Kırlı Vikipedi
Tuna Kırlı
Oyuncu
Ayça Bingöl (Babam ve Ailesi Nilgün) Kimdir?
Ayça Bingöl
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.