İlgini çekebilir

Bilal Kısa kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 17.03.2016 10:42

Çağrı Çıtanak Foto Galeri

Çağrı Çıtanak (Tatlı İntikam Bülent) Kaç Kilo?
Çağrı Çıtanak (Tatlı İntikam Bülent) Kaç Kilo?

Çağrı Çıtanak 74 kg’dir.

Çağrı Çıtanak 29 Kasım 1990 yılında Hatay’da doğmuştur. Burada ilköğrenimini ve ortaöğrenimini tamamladıktan sonra Antakya Belediye Şehir Tiyatrosu’na girmiş ve burada başarılı bir profil çizmesi sebebiyle birbirinden farklı tiyatro, dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır. Çok sayıda tiyatroda oyunculuk görevi yapmıştır. Tiyatroda başarılı olması sebebiyle birbirinden farklı dizi projelerinden teklif almıştır. Bu sırada reklam filmlerinden de teklif alarak farklı reklam filmlerinde oynamıştır. İngilizce ve Arapçayı iyi bir şekilde bilmektedir. Aynı zamanda Ud, vurmalı çalgıların neredeyse tamamı ve gitar çalmayı çok iyi derecede bilmektedir.

Çağrı Çıtanak'ın televizyon karşısında izleyiciler ile ilk buluşması reklam filmleri ile olmuştur. Sadece oyunculuk olarak değil, farklı alanlarda da kendini geliştirmeye devam eden oyuncu, spor ve müzikle de yakından ilgilidir.

Çağrı Çıtanak Dizileri

Reklam filmlerinde oynamasının ardında ilk oyunculuk kariyerini Asi dizisi ile başlatmıştır. Bu dizide gösterdiği üstün çaba sayesinde ülke çapında adından söz ettirmeye başlamıştır. 2008 senesinde belirtmiş olduğumuz dizi ile oyunculuk kariyerini başlatmıştır. Sonrasında da ünlenen ve farklı projelerde yer alan biri haline gelmiştir. Seneler içerisinde oldukça büyük projelerde baskın karakterler ile izleyiciler ile buluşan Çağrı Çıtanak gerek başarılı oyunculuğu ile gerekse de yakışıklılığı ile herkesi kendisine bağlamayı başarmıştır. Kavak Yelleri, Suskunlar, Babam Sınıfta Kaldı ve Tatlı İntikam dizilerinde de farklı farklı rollerde karşımıza çıkmıştır. Bu rollerde gerek başrol gerekse de yardımcı karakter olarak izleyiciler ile buluşmuştur. Ülkemizde kısa süre içerisinde sevilen ve taktir edilen bir oyuncu haline gelen Çağrı Çıtanak, sosyal medyada da adından söz ettirmektedir.

Çağrı Çıtanak Filmleri

Genellikle televizyon dizilerinden ve reklamlardan alışık olduğumuz Çağrı Çıtanak bir de sinema filminde yer almıştır. 2008 senesinde aktif bir şekilde televizyon dünyasında bulunan başarılı oyuncuya ardı ardına dizi tekliflerinin gelmesinin yanı sıra bir de sinema filmi teklifi gelmiştir. 2012 yılında vizyona giren Çalsın Sazlar isimli sinema filminde yer almıştır. Burada Cavit isimli karakteri canlandıran başarılı oyuncu yeteneğini burada da kanıtlamıştır. Sonrasında da farklı farklı dizi projelerinden oyunculuk teklifi alarak tekrardan dizi kariyerine devam etmiştir. Zaman zaman yükselişler gösteren ve adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncunun henüz aktif bir şekilde devam ettiği film ya da dizi projesi bulunmuyor.

Ateş Böceği Dizisi Teo Rolü

Ateşböceği Dizisi Oyuncuları Kimdir

Başarılı oyuncu Çağrı Çıtanak 2017 yılının yaz aylarında Star TV'de yayın hayatına başlayan Ateş Böceği dizisinde rol almıştır. Baş rolllerini Nilay Deniz ile Seçkin Özdemir'in paylaştığı Ateş Böceği dizisinde Çağrı Çıtanak da Teo rolü ile ekrana gelmiştir.

Çağrı Çıtanak Kişisel Bilgiler

Çağrı Çıtanak Kaç Yaşında?Çağrı Çıtanak 29.11.1990 doğumlu ve 26 yaşındadır.
Çağrı Çıtanak'ın Boyu Kaç?Çağrı Çıtanak 1.78 cm'dir.
Çağrı Çıtanak'ın Sevgilisi Var Mı?Edinilen bilgilere göre sevgilisi yoktur.

Yer Aldığı Projeler

 • 2017 - Ateş Böceği
 • 2016 - Tatlı İntikam
 • 2013 - Babam Sınıfta Kaldı
 • 2013 - Benim İçin Üzülme
 • 2012 - Kayıp Şehir
 • 2012 - Suskunlar
 • 2011 - Bizim Yenge
 • 2011 - Mazi Kalbimde Yaradır
 • 2011 - Kavak Yelleri
 • 2010 - Küçük Sırlar
 • 2008 - Asi

Benzer Biyografi Yazıları

Belma Canciğer Kimdir?
Belma Canciğer
Oyuncu
Seçkin Özdemir Kimdir?
Seçkin Özdemir
Oyuncu
Zeynep Gülmez
Oyuncu
Çağla Demir Kimdir?
Çağla Demir
Oyuncu
Hazal Türesan Kimdir?
Hazal Türesan
Oyuncu
Zeyno Günenç Kimdir?
Zeyno Günenç
Oyuncu

Ateş Böceği, Kocaman Ailem, Tatlı İntikam, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir