İlgini çekebilir

Devrim Özkan kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 13.12.2017 10:25

Çağla Şıkel Foto Galeri

Çağla Şıkel Kaç Kilo?
Çağla Şıkel Kaç Kilo?

Çağla Şıkel, 57 kg ağırlığındadır.

Çağla Şıkel Kimdir, Çağla Şıkel 2 Ocak 1979 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Karslı ve Azerbaycan Türklerinden olan Çağla Şıkel'in annesi ise Adanalıdır. 

Çağla Şıkel, çocuk yaşlarından itibaren bale eğitimi almıştır. Hatta eğitimlerini konservatuvarda tamamlayan Çağla Şıkel, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında yüksek lisans da yapmıştır. Okulunu bitirdikten sonra Atatürk Kültür Merkezi bünyesinde çeşitli müzikallerde ve çocuk oyunlarında rol alan Çağla Şıkel, ekranlarda ise fotomodel ve manken olarak tanınmıştır.

Başarılı model Çağla Şıkel, 2008 yılında şarkıcı Emre Altuğ ile evlenmiştir. Bu evlilikten 2 erkek çocukları bulunan çift, 2015 yılında ise evliliklerini sonlandırmıştır.

Çağla Şıkel'in Ekran Kariyeri

Çağla Şıkel, ekranlarda ilk olarak 1997 yılında katılmış olduğu güzellik yarışması ile adını duyurmuştur. 1997 yılının güzellik yarışmasında Türkiye'nin en güzel kızı olarak birinciliğe layık görülen Çağla Şıkel, bu yarışmadan sonra gittiği Dünya Güzellik Yarışmasında ise 4. seçilerek ülkemizi gururlandırmıştır.

Güzellik yarışması ile yıldızı parlayan Çağla Şıkel, aldığı eğitimlerin sayesinde oyunculuk ve sunuculuk da yapmıştır. Güzel model ve oyuncu Çağla Şıkel, ilerleyen yaşına rağmen hala dikkat çeken vücudu sayesinde hem ülkemizde hem de yurt dışında ülkemizi gururlandırmaya devam eden başarılı bir modeldir. 

Kariyeri boyunca hem modellik hem sunuculuk hem de oyunculuk yapan, son zamanlarda ise açmış olduğu Youtube kanalı üzerinden "Vlogger" kimliği ile de karşımıza çıkan Çağla Şıkel, yıllar geçse de ekran önünde kalmaya devam eden ve hala dikkat çeken başarılı bir isimdir.

Çağla Şıkel Dizileri

Çağla Şıkel, ilk oyunculuk deneyimini 2000 yılında yayınlanan "Zehirli Çiçek" adlı dizide gerçekleştirmiştir. Bu dizinin ardından, Avrupa Yakası, Cennet Mahallesi, Görgüsüzler gibi yapımlarla da izleyici karşısına çıkan Çağla Şıkel, özellikle Cennet Mahallesi dizisinde canlandırdığı, çingene kızı Sultan rolüyle beğeni toplamıştır.

Çağla Şıkel Dostlar Mahallesi Dizisi Seher Rolünde!

Çağla Şıkel, 2017 yılının sonlarına doğru Kanal D ekranında yayınlanmaya başlayan Dostlar Mahallesi dizisinde Seher rolünü canlandırmıştır.

Güzel oyuncuya bu dizide şarkıcı Alişan, Hande Katipoğlu, Ceyhun Fersoy, Su Dura gibi isimler eşlik etmiştir.

ÇAĞLA ŞIKEL INSTAGRAM HESABI: @cakobel79

Çağla Şıkel Kişisel Bilgiler

Çağla Şıkel Projeleri

  • Dostlar Mahallesi - Dizi
  • Cennet Mahallesi - Dizi
  • Bugün Ne Giysem? - Yarışma Programı
  • Çağla Şıkel - Youtube Kanalı

Benzer Biyografi Yazıları

Brad Berke Bayrak Kimdir?
Berke Brad Bayrak
Oyuncu
Aydemir Akbaş
Aydemir Akbaş
Oyuncu
Hande Katipoğlu
Hande Katipoğlu
Oyuncu
Alişan Kimdir?
Alişan
Şarkıcı
Ceyhun Fersoy Kimdir?
Ceyhun Fersoy
Oyuncu
İrina İvkina Kimdir?
İrina İvkina
Oyuncu

Cennet Mahallesi, Dostlar Mahallesi, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.