İlgini çekebilir

Gökhan Gencebay kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 03.03.2017 10:12

Çağatay Akman Foto Galeri

Çağatay Akman Biyografi
Çağatay Akman Biyografi

Çağatay Akman 1997 İstanbul doğumludur. Ailesiyle birlikte İstanbul'un Zeytinburnu semtinde yaşayan Çağatay Akman'ın annesi ev hanımıdır, babası ise dericilik ile uğraşmaktadır. Çağatay Akman'ın bir de kız kardeşi vardır.

Çağatay Akman'ın son zamanlarda gündeme gelmesinin sebebi ise internette tıklanma rekorları kıran "Gece Gölgenin Rahatına Bak" adlı şarkısı olmuştur. Kısa zamanda milyonlar tarafından dinlenen bu şarkı sayesinde Çağatay Akman henüz genç yaşında gündem olmayı başarmıştır.

Ticaret Meslek Lisesi'nde okurken iki kez sınıfta kalınca okuldan atılan Çağatay Akman'ın müzik eğitimi de bulunmamaktadır. Müzik ile alakalı tek eğitiminin gittiği gitar kursu olduğunu söyleyen Çağatay Akman, liseyi açıktan bitireceğini ve üniversiteye de mutlaka gideceğini belirtmiştir. 

Yaptığı müzik sözleşmesinde de yapımcılar tarafından okulu bitirmesi şartı konan Çağatay Akman,  üniversitede de konservatuar bölümü okumak istediğini söylemiştir. 

"Gece Gölgenin Rahatına Bak" şarkısı oldukça sevilen Çağatay Akman, ilerleyen zamanlarda bir müzik albümü yapacak ve bu albümde şarkının 9 farklı versiyonu olacak. Çağatay Akman bir röportajında ünlü bir isimle düet yapacağını da açıklamıştır. 

Çağatay Akman Kişisel Bilgiler

Çağatay Akman Kimdir?Çağatay Akman sosyal medyada tıklanma rekorları kıran "Gece Gölgenin Rahatına Bak" şarkısının sahibidir.
Çağatay Akman Kaç Yaşında?1997 doğumludur. 18 yaşında.
Çağatay Akman Nereli?İstanbul Zeytinburnu doğumludur.

Şarkıları

  • "Gece Gölgenin Rahatına Bak" şarkısının sahibidir.

Benzer Biyografi Yazıları

Manuş Baba Kimdir?
Manuş Baba
Şarkıcı
Çılgın Sedat Kimdir?
Çılgın Sedat
Şarkıcı
Kutsi
Kutsi
Şarkıcı
Korhan Saygıner
Korhan Saygıner
Şarkıcı
Sinem Yalçınkaya
Sinem Yalçınkaya
Şarkıcı
Berkay Şahin
Berkay Şahin
Şarkıcı

Şarkıcı, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.