İlgini çekebilir

Tuğçe Kurşunoğlu kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 29.05.2017 11:16

Burcu Türünz Foto Galeri

Burcu Türünz Biyografi

Burcu Türünz Biyografi

Kalp Atışı dizisi ile profesyonel anlamda ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştiren Burcu Türünz Kimdir? Burcu Türünz 1988 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü bitirdikten sonra Vienna Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi üzerine yüksek lisans yapan Burcu Türünz, yine Bilgi Üniversitesi İnteraktif Pazarlama bölümünde yüksek lisans yapmıştır.

Aldığı eğitimler pazarlama alanında olsa da kariyerine oyuncu olarak devam eden Burcu Türünz, Craft Oyunculuk Atölyesinde eğitim almıştır.

Burcu Türünz ve Oynadığı Reklamlar

Burcu Türünz aldığı oyunculuk eğitiminin ardından kamera karşısına ilk olarak reklam filmleri ile çıkmıştır. Aralarında Türk Telekom, Torku, Shell, Avea, İnş GYO gibi büyük firmaların bulunduğu çeşitli reklam filmlerinde rol alan Burcu Türünz, ayrıca Devlet Kamu Spotu reklam filminde de rol almıştır. 

Reklam filmlerinin ardından yeni bir dizi projesi ile ekrana gelen Burcu Türünz, bu dizi sayesinde profesyonel olarak ilk oyunculuk tecrübesini de edinme şansı yakalamıştır. 

Kalp Atışı Dizisi Burcu Türünz

Kalp Atışı

Show TV ekranında 2017 yaz sezonunda izleyicilerle buluşan Kalp Atışı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Burcu Türünz, bu dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Bir Kore yapımının uyarlaması olan Kalp Atışı dizisinde Burcu Türünz, Gökhan Alkan, Öykü Karayel, Ege Kökenli gibi isimlerle birlikte çalışmıştır. 

Burcu Türünz Kişisel Bilgiler

Yer Aldığı Projeler

  • Kalp Atışı
  • Türk Telekom Reklam Filmi
  • Shell Reklam Filmi
  • Torku Reklam Filmi

Benzer Biyografi Yazıları

Metin Coşkun Kimdir?
Metin Coşkun
Oyuncu
Başar Doğusoy
Başar Doğusoy
Oyuncu
Barış Aytaç
Barış Aytaç
Oyuncu
Fatih Dönmez Kimdir?
Fatih Dönmez
Oyuncu
Burcu Türünz
Burcu Türünz
Oyuncu
Başay Okay
Başay Okay
Oyuncu

Kalp Atışı, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir