Burcu Başoğlu Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 23.08.2017 11:10

Burcu Başoğlu Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Burcu Başoğlu
Yaşı
:
35 (1982 doğumlu)
Meslek
:
Spor Hocası
Eğitim
:
Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü

Burcu Başoğlu Kimdir ?

Son günlerde amcası oyuncu Murat Başoğlu ile teknede yakalanması üzerine çıkan haberlerle gündemi meşgul eden Burcu Başoğlu Kimdir?

Burcu Başoğlu 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Burcu Başoğlu ailesinin tek çocuğudur. 

Üniversiteden mezun olduktan sonra uzun yıllar önde gelen teknoloji firmalarında yönetici olarak çalışan Burcu Başoğlu, 2011 yılında yoga ile tanışmış ve başlarda iş stresinden kurtulmak için başladığı yoga sonrasında kendisine profesyonel iş olmuştur. 

2015 yılından bu yana tam zamanlı yoga eğitmenliği yapan Burcu Başoğlu, aynı zamanda yaşam koçluğu, bireysel antrenörlük ve stres yönetimi danışmanlığı alanlarında da hizmet vermiştir. 

Burcu Başoğlu Haberleri

Burcu Başoğlu'nun gündemi meşgul etmesine neden olan haberler 2017 yılının yaz aylarında çıkmıştır. Amcası oyuncu Murat Başoğlu ile teknede çekilen fotoğrafları ve aralarındaki yasak ilişkinin açığa çıkması Burcu Başoğlu'nu bir anda gündeme yerleştirmiştir.

Bu haberler nedeniyle Burcu Başoğlu da amcası Murat Başoğlu gibi eşinden boşanmıştır. Burcu Başoğlu ile Murat Başoğlu haberleri nedeniyle ailelerinden de veto yemiştir. 

Burcu Başoğlu Hakkında

  • Burcu Başoğlu 2017 yılında amcası oyuncu Murat Başoğlu ile teknede yakalanması üzerine çıkan haberlerle gündeme gelmiştir.
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)