Burçin Saruhan Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 10.02.2020 19:36

Burçin Saruhan Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Burçin Saruhan
Doğum Yeri
:
Trabzon
Yaşı
:
27
Boyu
:
1.70 m
Kilosu
:
57 kg
Kayın validesi
:
Özden Saruhan
Medeni Hali
:
Evli

Burçin Saruhan Kimdir ?

Burçin Saruhan kimdir? Gelinim Mutfakta Burçin kimdir? Gelinim Mutfakta Burçin kaç yaşında? Nereli? Burçin Saruhan eşi kimdir? Kiminle evli? Gelinim Mutfakta Burçin boyu, kilosu kaç? İşte Burçin Saruhan'ın kısaca hayatından bilgiler.

Kanal D kanalında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında yarışan Burçin Saruhan, kayın validesi Özden Saruhan ile birlikte programda yer alıyor. Burçin hanımın nereli olduğu, kaç yaşında ve kiminle evli olduğu ise merak ediliyor.

Burçin Saruhan, 3 yıllık evli. Mutlu bir evlilik hayatı olan Burçin Saruhan henüz 27 yaşında. 25 yaşında evlenen Burçin Saruhan'ın 3 çocuğu var. Kayın validesi Özden hanım ile yarışmada yer alan ikili oldukça beğenilerek izleniyor.

Trabzon'da dünyaya gelen Burçin Saruhan hanım, özel sektörde çalışıyor. Ancak yarışma sebebiyle işine ara vermiş bulunmakta. Kayın validesi Özden Saruhan ise Trakya doğumlu ve memleketi de Trakya. Burçin Saruhan'ın eşi de haliyle Trakya'lı. Kayın validesi Özden hanım bir cafe işletmekte ve geçimini bu şekilde sağlamakta.

Burçin Saruhan'ın boyu ve kilosu kaç?

Gelinim Mutfakta yarışmacısı Burçin Saruhan, 1.70 metre boyunda ve 57 kilo ağırlığındadır.

Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)