İlgini çekebilir

Yasin Obuz kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 10.02.2020 19:36

Burçin Saruhan Kimdir ?

Burçin Saruhan Biyografisi

Burçin Saruhan kimdir? Gelinim Mutfakta Burçin kimdir? Gelinim Mutfakta Burçin kaç yaşında? Nereli? Burçin Saruhan eşi kimdir? Kiminle evli? Gelinim Mutfakta Burçin boyu, kilosu kaç? İşte Burçin Saruhan'ın kısaca hayatından bilgiler.

Kanal D kanalında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında yarışan Burçin Saruhan, kayın validesi Özden Saruhan ile birlikte programda yer alıyor. Burçin hanımın nereli olduğu, kaç yaşında ve kiminle evli olduğu ise merak ediliyor.

Burçin Saruhan, 3 yıllık evli. Mutlu bir evlilik hayatı olan Burçin Saruhan henüz 27 yaşında. 25 yaşında evlenen Burçin Saruhan'ın 3 çocuğu var. Kayın validesi Özden hanım ile yarışmada yer alan ikili oldukça beğenilerek izleniyor.

Trabzon'da dünyaya gelen Burçin Saruhan hanım, özel sektörde çalışıyor. Ancak yarışma sebebiyle işine ara vermiş bulunmakta. Kayın validesi Özden Saruhan ise Trakya doğumlu ve memleketi de Trakya. Burçin Saruhan'ın eşi de haliyle Trakya'lı. Kayın validesi Özden hanım bir cafe işletmekte ve geçimini bu şekilde sağlamakta.

Burçin Saruhan'ın boyu ve kilosu kaç?

Gelinim Mutfakta yarışmacısı Burçin Saruhan, 1.70 metre boyunda ve 57 kilo ağırlığındadır.

Burçin Saruhan Foto Galeri

Benzer Biyografiler

Sevgül Kıroğlu
Yarışmacı
Nihan Fevzioğlu
Yarışmacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir