Burak Törer Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 24.04.2018 22:57

Burak Törer Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Burak Törer
Mesleği
:
Yapımcı

Burak Törer Kimdir ?

Burak Törer Gülben Ergen'in yeni sevgilisi olmasıyla gündeme geldi ve haberi duyan herkes ''Burak Törer kimdir? Gülben Ergen'in yeni sevgilisi kim? Burak Törer ne iş yapıyor? Kaç yaşında?'' gibi sorular sormaya başladı. Bizde sizlere toplamış olduğumuz kaynağı doğrulanmış bilgileri aktarıyoruz.

Burak Törer Kimdir?

Burak Törer 7 Mart 1970 yılında Erzurum'da doğdu. Lisans mezunu olan Törer, 2008 yapımı ''Sürgün Hayatlar'' dizisinin, yine aynı yıl ekranlarda yayınlanan ''Dantel'' dizisinin yapımcılığını yapmıştır. 2007 yılında ise yine ''Evimin Erkeği'' adlı dizininde yapımcısıdır.

Şarkıcı Gülben Ergen, Burak Törer ile olan fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı ve şu açıklamayı yazdı ''Mutsuzluğa ortak olmayı seçmek yerine, mutluluğu paylaşmak daha sıcak ve sevgi doludur. Ben tek başıma çok ağladım. Kimseye verilemeyecek hesabım yok. Acılar, haksızlıklar, iftira, hakaret ve dahasını bana el birliği ile yaşatan herkes hesabını hukukla ödedi, ödemeye devam edecekler. Şimdi sahnem, konserlerim, işlerim hızla ışıldarlarken, bir de yüreğime ışık düşmüş, aşk düşmüş. Sen ne güzelsin hayat... Sabrını ölçtüğüne hep mi ödül verirsin? Sen ne özelsin sabır, şükür, hak, ilahi adalet... Zift karası yüreklerin tadamadığı, tanımadığı duyguların temizliği ile ve sonsuz bir güçle selamlıyorum dostumu, düşmanımı. Hoşgeldin bahar.''

[caption id="attachment_28765" align="alignnone" width="501"] Gülben Ergen'in sevgilisi Burak Törer Kimdir?[/caption]

Diziografisi

  • Sürgün Hayatlar 2008
  • Dantel 2008
  • Evimin Erkeği 2007
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Burak Törer için 1 Yorum

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)