Burak Gacemer Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 08.05.2017 10:00

Burak Gacemer Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Burak Gacemer
Yaşı
:
36 (1981 doğumlu)
Memleket
:
İzmir
Meslek
:
Model - Basketbolcu
Göz Rengi
:
Ela
Saç Rengi
:
Kumral
Boyu
:
1.83 cm
Eşi
:
Larissa Gacemer
Eğitim
:
İzmir Özel Türk Koleji

Burak Gacemer Kimdir ?

1981 yılında İzmir'de dünyaya gelen Burak Gacemer'in ailesi aslen Selanik göçmenidir. İzmir Özel Türk Koleji mezunu olan Burak Gacemer, ilkokul yıllarında basketbol oynamaya başlamıştır.

Profesyonel olarak 15 yıl boyunca Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nda oynayan Burak Gacemer 62 kez milli maçlara da çıkmıştır. 

2007 yılında basketbol oynamayı bırakıp mankenlik kariyerine adım atan Burak Gacemer, Uğurkan Erez mankenlik ajansına bağlı olarak çeşitli platformlarda model olarak yer almıştır. 2008 yılında Fashion TV En İyi Erkek Manken Ödülü kazanan Burak Gacemer, Demet Akalın ve Hadise gibi ünlü pop yıldızlarının kliplerinde de rol almıştır. 

Larissa Gacemer ile Evlendi

Burak Gacemer ekranların sempatik ve sevilen oyuncularından olan Brezilyalı Larissa Gacemer ile evlidir. Çift 2011 yılında dünya evine girmiştir. Çift 2006 yılında İzmir'de tanışmıştır. 

Uzun yıllar mutlu bir birliktelikleri olan ve sosyal medya üzerinden de neşeli tavırlarını sürekli paylaşan Burak ve Larissa Gacemer çifti sosyal medyanın severek takip edilen çiftleri arasındadır.

Burak Gacemer'in Brezilyalı eşi Larissa Gacemer 2017 yılında Türk Vatandaşı olması ile gündeme gelmiştir. 

Döndür Şansını Yarışmasına Katıldılar

Burak Gacemer ile oyuncu eşi Larissa Gacemer, 2014 yılında ATV ekranlarında yayınlanan ve Şoray Uzun'un sunumuyla izleyicilerle buluşan Döndür Şansını adlı yarışma programına katılmıştır.

Burak Gacemer ile Larissa Gacemer ayrıca Calista Luxury Resort Hotel reklam  filminde de birlikte ekran karşısına geçmiştir. 

Yer Aldığı Projeler

  • Calista Luxury Resort Hotel Reklam Filmi
  • Hadise - Düm Tek Tek Şarkısı Klibi
  • Fashion Tv En İyi Erkek Manken
  • Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Burak Gacemer için 3 Yorum var

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)