İlgini çekebilir

Melisa Sözen kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 27.10.2017 20:20
Bülent Çetinaslan Kimdir?

Bülent Çetinaslan Kimdir ?

Bülent Çetinaslan Biyografisi

Bülent Çetinaslan kimdir, 25 Mayıs 1974 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. İlköğretim ve Lise zamanlarını Ankara'da tamamlayan Bülent Çetinaslan 11 sene boyunca birçok voleybol takımında  profesyonel olarak oynamıştır.

Kenter Tiyatrosu'nda eğitimi alarak oyuncu olmaya karar veren Bülent Çetinaslan kariyerini tekrardan şekillendirmiştir.

Bülent Çetinaslan Dizileri

Bülent Çetinaslan'ın ilk dizi projesi 21 yaşındayken oynadığı "Çiçek Taksi" dizisidir.  1995 yılında çekilen dizide konuk oyuncu olarak katılmış ve kariyerindeki ilk adımını atmıştır. Bir sonraki projesi 9 yıl sonra yani 2004 yılında çekilen "Melekler Adası" dizisinde Cem karakterini canlandırmıştır.

İlk başrol oynadığı dizi ise 2007 yılında yayınlanan Duvar dizisindeki Taylan karakteri olmuştur fakat ekranların tanınan yüzü olmasını sağlayan proje ise 2007-2012 arasında devam eden "Arka Sıradakiler" dizisi olmuştur.

5 senedir herhangi bir projede yer almayan Bülent Çetinaslan ekranlara Acun Ilıcanın yeni projesiyle geri dönmüştür. Boxun Yıldızları isimli yarışma programına boksör olarak katılan Bülent Çetinaslan, yarışma için özel boks eğitimi almıştır.

Boxun Yıldızları Erkek Yarışmacılar: Aycan Demirci kimdir, Çılgın Sedat kimdir, Doğuş, Şenol İpek, Sami Levi, Ateş Fatih Uçan, Ramazan Kalyoncu kimdir, Baki Mercimek kimdir

Bülent Çetinaslan Foto Galeri

Bülent Çetinaslan Projeleri

Benzer Biyografiler

Aslı Altaylar
Aslı Altaylar
Oyuncu
Aycan Demirci
Aycan Demirci
Yarışmacı
Sami Levi Kimdir?
Sami Levi
Şarkıcı
Macit Sonkan Kimdir?
Macit Sonkan
Oyuncu
Ramazan Kalyoncu Kimdir?
Ramazan Kalyoncu
Yarışmacı
Sinem Öztürk Kimdir?
Sinem Öztürk
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.