İlgini çekebilir

Eryiğit Emek kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 21.04.2016 13:30

Boran Kuzum Foto Galeri

Boran Kuzum (Muhteşem Yüzyıl Kösem Şehzade Mustafa) Biyografi

Boran Kuzum (Muhteşem Yüzyıl Kösem Şehzade Mustafa) Biyografi

Boran Kuzum, 17 Şubat 1993 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren ailesinin de desteğini alarak kendisini tiyatro ve oyunculuk üzerine yönlendiren ve okul yıllarında da bunun üzerine fazlası ile çalışmayı başaran Boran Kuzum, eğitim hayatında da bu anlamda profesyonel adımlar atabilmek için hareket ediyor.

Başarılı geçen lise hayatının hemen ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nü kazanmıştır ve buradan başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Sonrasında yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken oyuncu, profesyonel anlamda kariyerine start vermiştir.

COCA-COLA REKLAMLARI İLE TANINDI

İlk olarak kariyerine Coca-Cola reklamlarında yer alarak başladı ve yakışıklılığı ile kısa bir zaman dilimi içerisinde yapımcıların en çok takip ettikleri isimlerinden birisi oldu. Genç yaşına rağmen kısa bir zaman dilimi içerisinde adından sıklık ile söz ettirdi.

2015 YILINDA İLK PROJESİ ANALAR VE ANNELER OLDU

2015 yılında ilk olarak profesyonel dizi hayatına Analar ve Anneler dizisi kadrosunda yer alarak başladı ki bu anlamda fark yaratan bir isim olarak ön plana çıktı. Dizinin kadrosunda Sinem Kobal, Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü ve Ulaş Tuna Astepe gibi isimler yer aldı ve dizi belli bir süre en sevilenler arasında yer aldı.

2016 YILINDA MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM

2016 yılında kısa süreli olarak da olsa kendisini de çok ciddi anlamda geliştirme şansı bulduğu projelerden birisi olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi kadrosuna girerek daha da fazla ön plana çıkmayı başardı. Dizinin kadrosunda Ekin Koç, Nurgül Yeşilçay, Mete Horozoğlu gibi isimler yer aldı ve hala da devam eden bir projedir.

2016 YILINDA VATANIM SENSİN İLE ZİRVE YAPTI

2016 yılının en çok izlenen dizi projelerinden birisi olarak dikkatleri çeken Vatanım Sensin dizisi kadrosunda kendisine yer bulmayı başardı. Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak ve Senan Kara gibi isimlerin yer aldığı proje çok uzun süre reyting listelerinin üst sıralarında yer aldı.

Şahin Tepesi dizisinde Efe karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

Boran Kuzum Kişisel Bilgiler

Boran Kuzum Kaç Yaşında?Boran Kuzum 17.02.1993 doğumlu ve 23 yaşındadır.
Boran Kuzum'un Boyu Kaç?Boran Kuzum 1.75 cm'dir.

Yer Aldığı Projeler

  • 2018 - 2019 Şahin Tepesi
  • Vatanım Sensin
  • 2016 - Muhteşem Yüzyıl Kösem
  • 2015 - Analar ve Anneler

Benzer Biyografi Yazıları

Pınar Deniz
Pınar Deniz
Oyuncu
Öykü Karayel Kimdir?
Öykü Karayel
Oyuncu
Bergüzar Korel Kimdir?
Bergüzar Korel
Oyuncu
Ceyda Olguner Kimdir?
Ceyda Olguner
Oyuncu
Hülya Avşar Kimdir?
Hülya Avşar
Oyuncu
Ece Çeşmioğlu Kimdir?
Ece Çeşmioğlu
Oyuncu

Muhteşem Yüzyıl Kösem, Şahin Tepe, Vatanım Sensin, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir