İlgini çekebilir

Ezgi Şenler kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 22.12.2015 17:19

Biran Damla Yılmaz Foto Galeri

Biran Damla Yılmaz (Kırgın Çiçekler Eylül) Kaç Kilo?

Biran Damla Yılmaz (Kırgın Çiçekler Eylül) Kaç Kilo?

Biran Damla Yılmaz 56 kg’dir.

Biran Damla Yılmaz, 28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Ailesinin de desteği ile birlikte küçük yaşlarından itibaren oyunculuğa çok ciddi anlamda merak salan Yılmaz, zaman içerisinde yükseköğrenim düzeyinde de bu konu üzerine ihtisas yapma gibi bir amaç içerisine girdi.

Hali hazırda devlet konservatuarı öğrencisi olarak bu alanda çok daha ileriye gitme amacı içerisinde olan ünlü isim, günümüz dizilerinin güzelliği ve oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken öncelikli oyuncularından birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Yaşına rağmen çok küçük göstermesi ayrıca en büyük avantajlarından birisi durumunda.

KARİYERİNİN İLK YILLARI

Güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakan isim, henüz genç yaşlarında çok ciddi anlamda dizilerden teklif almaya başlamış ve bu anlamda fark yaratmıştır. Genç isim, ilk olarak 2014 yılında ekranlara gelen Yasak dizisi kadrosunda figüran rollerden birisini canlandırma şansına sahip olmuş ve göz önüne çıkmıştır. Dizide Deniz Çakır, Fikret Kuşkan, Gürbey İleri gibi isimler yer almış ve izlenme oranı oldukça yüksek bir projedir.

Sonrasında 2015 yılında yine farklı bir dizi projesi olarak karşımıza çıkan Beyaz Yalan dizisi kadrosunda da yine figüran rollerden birisinde birkaç bölüm boyunca yer alarak ön plana çıkan isimlerden biri olmuştur. Dizide aynı zamanda Kutsi, Deniz Baysal, Ege Aydan ve Ebru Aykaç gibi isimler yer almıştır.

KARİYERİNİN GELİŞİM YILLARI

Dizi projelerinde kendisini göstermeye başlayan isim, ilk beyazperde projesine ise başrolde çıkma fırsatını yakalamış ve Çılgın Dersane 4: Ada filmi kadrosunda yer almıştır. Bu filmde kendisi ile birlikte Barış Çelikkol, Okan Karacan, Hilmi Cem İntepe gibi isimlerde yer almıştır ve sevilen bir gençlik filmidir.

KIRGIN ÇİÇEKLER DİZİSİ

Kırgın Çiçekler Dizisi

2015 yılının orta döneminde yayınlanmaya başlayan Kırgın Çiçekler dizisi kadrosunda da yardımcı kadın oyuncu rollerinden birisi üstlenerek adından ciddi anlamda söz ettirmeyi başarmıştır. Bu dizide aynı zamanda İpek Karapınar, Özgür Çevik, Gökçe Akyıldız gibi isimlerde yer almaktadır.

Biran Damla Yılmaz Kişisel Bilgiler

Kırgın Çiçekler Eylül Kimdir?Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül karakterini canlandıran oyuncu Biran Damla Yılmaz'dır.
Biran Damla Yılmaz Kaç Yaşında?Biran Damla Yılmaz, 28 Haziran 1997 doğumludur ve 19 yaşındadır.
Biran Damla Yılmaz Nereli?Biran Damla Yılmaz, İstanbul doğumludur.

Rol Aldığı Projeler

 • 2014 - Yalan Aşk
 • 2015 - Beyaz Yalan
 • 2015 - Çılgın Dersane 4: Ada
 • 2015 - Kırgın Çiçekler

Benzer Biyografi Yazıları

Hazar Motan Kimdir?
Hazar Motan
Oyuncu
Veda Yurtsever Kimdir?
Veda Yurtsever
Oyuncu
İpek Karapın)Kimdir?
İpek Karapınar
Oyuncu
Yağmur Ün Kimdir?
Yağmur Ün
Oyuncu
Bülent Düzgünoğlu Kimdir?
Bülent Düzgünoğlu
Oyuncu
Mehmet Aykaç Kimdir?
Mehmet Aykaç
Oyuncu

Beyaz Yalan, Kırgın Çiçekler, Yalan Aşk, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

2 Yorum

 1. rebeka

  27 Mart 2017 at 08:30

  damla abla seni çok seviyorum

  Reply
 2. Nuride yilmaz

  7 Ekim 2017 at 00:06

  Men nuride yilmaz biran damla yılmazın küçük kardeşiyim ablam çok özel bi kadin ablamin 28 haziran 1997 de anadan olub 19 yaşinda boyu 1.71 cm 56 kilodu göz rengi yeşil devlet konservetuarinda oxuyur

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir