Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2678
İlgini çekebilir

Deniz Baytaş kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 29.12.2016 16:33
Bilgehan Birincioğlu

Bilgehan Birincioğlu Kimdir ?

Bilgehan Birincioğlu Biyografisi

Oyuncu Bilgehan Birincioğlu, 1983 yılında Aydın'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde tamamlayan Bilgehan Birincioğlu profesyonel oyunculuk kariyerine 2003 yılında adım atmıştır. 

2003 Yılında Pilli Bebek Dizisi ile Oyunculuğa Başladı

Bilgehan Birincioğlu 2003 yılında yayınlanan Pilli Bebek dizisi ile oyunculuğa başlamış bir isimdir. Bilgehan Birincioğlu Pilli Bebek dizisinde Alican Yücesoy ve Begüm Birgören gibi isimlerle birlikte rol almıştır. 

Bilgehan Birincioğlu ayrıca Hayat Türküsü, Sözün Bittiği Yer, Canan ve Yolun Sonu gibi dizilerde de oyunculuk yapmıştır. 

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi ile Dikkat Çekti

Bilgehan Birincioğlu Necati Şaşmaz'ın baş rolünde oynadığı ve yıllardır ekranların sevilen dizilerinden biri olmayı başaran Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile dikkat çekmiştir.

2012 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol alan Bilgehan Birincioğlu, bu dizide canlandırdığı Talha karakteri ile tanınmıştır. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Rol Alıyor

Bilgehan Birincioğlu ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 'ın kadrosunda yer alıyor.

Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır 'ın baş rolünde olduğu dizide Bilgehan Birincioğlu da Enver karakteri ile ekrana gelmektedir.

Bilgehan Birincioğlu Dizideki Rol Arkadaşı Sevcan Yaşar ile Birlikte

Bilgehan Birincioğlu ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde birlikte rol aldığı oyuncu arkadaşı Sevcan Yaşar ile özel hayatında da birliktedir.

İkilinin samimi görüntüleri, magazin basını kameralarına yansımış, Sevcan Yaşar ve Bilgehan Birincioğlu'nun aralarındaki ilişki gün yüzüne çıkmıştır.

 

Bilgehan Birincioğlu Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Gürol Güngör
Gürol Güngör
Oyuncu
Ece Hakim Kimdir?
Ece Hakim
Oyuncu
Büşra Miscioğlu Kimdir?
Büşra Miscioğlu
Oyuncu
Cahit Kayaoğlu Kimdir?
Cahit Kayaoğlu
Oyuncu
Kaya Sensev Kimdir?
Kaya Sensev
Oyuncu
Gaye Gürsel Kimdir?
Gaye Gürsel
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2678