İlgini çekebilir

Serdar Yeğin kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 28.03.2021 19:31

Bilal Hancı Foto Galeri

Bilal Hancı (6)

Bilal Hancı Kimdir?

Bilal Hancı, 08 Eylül 1989 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Başak burcu olan Hancı’nın boyu 1.78cm, kilosu 76’dır. İstanbul Üniversitesi işletme bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Youtuber olan Hancı şarkıcılıkta yapmaktadır.  Fanatik Trabzonspor taraftarıdır. Başarılı Fenomenin sevgilisi vardır. Esin Çepni ile aşk yaşadığı bilinmektedir.

Bilal Hancı ve Kafalar Grubu

Kameraya aldığı eleştirel, komik Vinelar ile adını duyuran ünlü youtuber, ilerleyen zamanda Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile bu mizahi videoları birlikte çekmeye başladılar. Bu birliktelik 2014 senesinde Kafalar Grubu’nun kurulmasını sağladı. Üçlü fenomen video paylaşım sitesi Youtube’ye 26 Aralık 2014  tarihinde katıldılar ama içerik üretmeye 2017 yılında başladılar.  Paylaştıkları mizahi ve eğlenceli içeriklerle yüksek izlenme sayısına ulaştılar. Günümüzde videoları 1,5 milyarın üzerinde görüntülenme aldı, abone sayısı da 8 milyona yaklaşmıştır.

Videoların içeriklerinde farklı konseptler kullandılar. Kral – Vezir, Kışkırtma, Hesap Kimde, Yetersiz Limit, Vampir Köylü, Dev Monopoly, Ucuza Gitti, Götür Beni Gittiğin Yere, Kafalarına Göre Gün Geçirme, Hayır Dersen Ölürsün, Dev Saklambaç bu konseptleridir.

11 Şubat 2018 tarihinde Evrim Akın’ın sunduğu “Çocuktan Al Haberi” Tv programına katıldılar. Üçlü beraber yarıştı.

2018 senesinde başrollerini oynadıkları ‘Kafalar Karışık’ sinema filmi ile beyaz perdede boy gösterdiler. Yönetmenliğini Yücel Yolcu’nun üstlendiği filmin kadrosu ise şu şekilde; Metin Akpınar, Zuhal Yalçın, Erhan Yazıcıoğlu, Nilgün Kasapbaşoğlu, Cihan Ünal, Ruhi Sarı, Erkan Can, Selahattin Taşdöğen, Güven Kıraç, Burak Tamdoğan gibi sinemanın yıldızları oynamıştır ve Yıldız Tilbe, Enes batur, Funda Arar’da rol almıştır.

Kafalar karışık sinema filminin müziğini Abdurrahim Akça (Eypio) seslendirmiştir. Bu şarkının video klibinde de Bilal Hancı, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin yer almıştır.

5 Aralık 2018 tarihinde Kafalar Grubu, TV8’de yayınlanan Enes Yenenler Show programında ekranlara çıktılar.

Ünlü içerik üreticinin sosyal medya hesabı: Bilal Hancı Instagram

Albümleri : 

2017 - Ağlama Beni Ana (single) 

2019 – Feriğim

2020 – Sebep Oldun

2020 - Sevdanın Böylesi

 

Filmleri ve Dizileri : 

2018 - Kafalar Karışık (Bilal) (Sinema Filmi) 

2018 - Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? (Bilal) (Sinema Filmi) 

2019 – Enes Batur Gerçek Kahraman (Bilal)(Sinema Filmi)

 

Bilal Hancı Kişisel Bilgiler

Şarkıları

  • 2017 - Ağlama Beni Ana (single)
  • 2019 – Feriğim
  • 2020 – Sebep Oldun
  • 2020 - Sevdanın Böylesi

Benzer Biyografi Yazıları

Bilal Hancı
Şarkıcı YouTuber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir