İlgini çekebilir

Merve Hazer kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 11.06.2018 17:45
Kara Para Aşk Nilüfer Kimdir?

Bestemsu Özdemir Kimdir ?

Bestemsu Özdemir Biyografisi

bestemsu-ozdemir-vikipedi

bestemsu-ozdemir-kac-kilo

bestemsu-ozdemir-biyografi

Bestemsu Özdemir, 20 Nisan 1992 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Anne ve babası çok küçük yaşlarda iken ayrılan Özdemir, hayatının belli bir dönemini anneanne ve dedesi ile birlikte geçirdikten sonra hayatı çok farklı şekilde ilerlemiştir. Eğitim hayatındaki başarısı kısa bir zaman dilimi içerisinde onu ön plana çıkarmıştır.

Özel Saint Benoit Fransız Lisesi’nde okuyan ve buradan başarılı bir şekilde mezun olmayı başaran Bestemsu Özdemir, zaman içerisinde İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nü kazanarak buradan başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Zaman içerisinde yetenekleri ile ve güzelliği ile birlikte ön plana çıkmayı başaran Bestemsu Özdemir, kendisini özellikle oyunculuğa doğru yönlendirmeye başlamıştır.

Okuduğu dönemlerde kendisini oyunculuk anlamında da geliştirebilmek adına ilerleme kaydeden Bestemsu Özdemir, eğitimlerini tamamladıktan sonra kısa bir süre dilimi içerisinde yapımcıların da gözdesi olmuştur.

SAKARYA FIRAT DİZİSİ İLE BİRLİKTE İLK DEFA TELEVİZYON EKRANLARINDA YER ALDI

Televizyon ekranlarının kısa bir zaman dilimi içerisinde en çok sevilen ve en çok izlenen dizi projelerinden birisi olarak dikkat çeken Sakarya Fırat dizisi kadrosuna 2009 yılında ilk olarak girmiş ve profesyonel anlamda ilk defa oyunculuk deneyimi yaşama şansına erişmiştir.

Dizinin kadrosunda Tayanç Ayaydın, Zerrin Sümer, Sait Genay, Kürşat Alnıaçık gibi isimler yer almıştır ve çok sevilen bir proje olmuştur.

2012 YILINDA ARAF ZAMANI DİZİNE GİRDİ

Güzelliği ve oyuncu kimliği ile birlikte çok kısa bir zaman dilimi içerisinde tanınan Bestemsu Özdemir, seneler 2012’yi gösterdiğinde o dönemin ilgi çekici projelerinden birisi olan Araf Zamanı dizisi kadrosuna girmiş ve ön plana çıkmıştır.

Dizinin ustalar ile dolu oyuncuları arasında Saruhan Hünel, Selin Ortaçlı, Burak Sergen ve Hakan Ural gibi isimler yer almıştır.

2014 YILINDA KARA PARA AŞK PROJESİNDE MEŞHUR OLDU

2014 yılında ayın hayatına başlayan ve çok uzun bir süre reyting rekorları kırarak yayın hayatına devam eden Kara Para Aşk dizisi kadrosuna girerek ülkemizin en çok tanınan oyuncularından birisi olarak dikkatleri çekmiştir.

Uzun süre reyting rekorları kıran dizinin kadrosunda Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Erkan Can, Saygın Soysal ve Nebahat Çehre gibi isimler yer almıştır.

2017 PROJESİ KIRLANGIÇ FIRTINASI OLDU

Başarılı projenin ardından bir süre oyunculuk kariyerine ara vererek moda tasarımına eğilen Bestemsu Özdemir, bu sürecin sonunda ise 2017 projesi olan Kırlangıç Fırtınası dizisi kadrosuna girmiş ve bu kadroda başrol oyuncularından birisi olarak ön plana çıkmıştır. Dizi kısa zaman içerisinde meşhur olmuştur.

Dizinin başrollerinde kendisi ile birlikte Fikret Kuşkan, Meltem Cumbul, Ekin Mert Daymaz, Ebru Aykaç ve Emel Çölgeçen gibi isimler yer alarak ön planda yer almıştır.

 

Star TV'de yayınlanan Dolunay dizisinde yer alan Ferit Aslan karakterini canlandıran Can Yaman ile uzun süredir birlikteliğini devam ettirmekte ve sosyal medya ortamlarında sık sık fotoğraflar paylaşmaktadır. 

Can Yaman Kimdir

Bestemsu Candemir ve Can Yaman

Bestemsu Özdemir, TRT 1 kanalında yayınlanan ''Ege'nin Hamsisi dizisinde ''Zeynep'' karakterini canlandırmıştır.

Bestemsu Özdemir Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Kemal Okan Özkan Kimdir?
Kemal Okan Özkan
Oyuncu
buse-meral-kimdir
Buse Meral
Oyuncu
Damla Aslanalp
Damla Aslanalp
Oyuncu
Eylül-Demirpehlivan-kimdir
Eylül Demirpehlivan
Oyuncu
Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?
Uraz Kaygılaroğlu
Oyuncu
Engin Akyürek
Engin Akyürek
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir